Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak én érzem azt, hogy ez a...

Csak én érzem azt, hogy ez a Glamour napok hatalmas átverés?

Figyelt kérdés

Még múlt héten kinéztem mindent, amit venni akartam magamnak. Teljesen megdöbbentett ehhez képest, amit most tapasztaltam.

A múlt héten még 1200 ft-os dezodor most 1600 volt, egy 25 %-os kupon járt hozzá.

Alapozó, szempillaspirál stb, mind drágább volt, legalább egy párszáz forinttal.

Az Yves Rocher üzletben egy bőrradírt akartam venni, a 40 %-os kupon minden olyan termékre szólt, ami nincsen zöld körrel megjelölve. A termékek 90 %-án volt jelölés, minden népszerű terméken (sampon, balzsam, bőrradír) és csak 1-2 kifutó termékre lehetett volna a kupont beváltani... Nem szoktam ezeken az akciós napokon részt venni, csak mindenki mondogatta milyen jó, ezért gondoltam, most kipróbálom, hogy tényleg megéri e, pláne ezzel a sok 50 %-os kuponnal...


Nem, nem ez a legnagyobb problémám az életben, mindössze kíváncsi vagyok mások hogy látják. Ti észrevettetek hasonlót, vagy nem figyeltétek?


2016. ápr. 8. 20:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
30%

Ti tényleg ennyire hülyék vagytok? Minden ilyen nap egy marketing az egész. De pont arra való, hogy az ilyen kis hülyéket kihasználják.

Van egy magazin, a Glamour vagy a Joy, vagy bármelyik.. Azoknál a háttérdolgozók az irodából felhívják az összes üzletet akiket kigondoltak, hogy van-e kedvük benne lenni a promócióban, de akkor adjanak 20%-al olcsóbban mindent. Mivel a Glamourt és Joyt rengetegen veszik, így az üzleteknek ez egy jó reklám, a kuponnal bemegy majd ember-állat. A magazinnak meg azért jó, mert a kuponért megveszik többen. Ennyi az egész, most kiderült, hogy nincs is Mikulás.

2016. ápr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Egyetértek, sok felesleges hülyeséget megvesznek amire nincs szükségük, ha nagyon akarnék soppingolni, akkor is max ha találok olyan kupont ami arra ad kedvezményt amit amúgy is veszek/venni akartam, de sokan addig látnak hogy fúúúúúú akcióóóóós, meg kell venni, aztán bevágja a sarokba és soha többet rá se néz.
2016. ápr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

11-es, elmagyaráztad, de mi ebben az átverés?


Szerintem csak menő azt hinni mindenre, hogy átverés, hungarikum. Ilyenkor mindenki azt hiheti, hogy hú de okos, átlát mindent. Hetente járok DM-be, Rossmann-ba, amúgy is érdekel a bőrápolás, azonnal észreveszem, ha valami drágább. Hajfestékeknél meg pláne.


Ilyenkor olyanok szóljanak hozzá, akik tutira tudják, ne az, aki elképzeli.


Pl. Ha azt mondanátok, Euronics-ban mindennek emelik az árát, nem tudnék vitatkozni, mert alapból nem járok oda, nem vagyok tisztában az árakkal. De itt igen.

2016. ápr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

"Azonnal észreveszem, ha valami drágább"

Ezek szerint mégsem, mert pont a DM-ben volt a múlt heti árakhoz képest minden drágább :) olyan dolgokról volt szó, amiket rendszeresen vásárlok, és mint írtam, múlt héten be is mentem mindent megnézni, amit venni akartam. L'oréal alapozó ugyan csak 200 ft-tal volt több és még így is jól járt az ember az 50%-os kuponnal, de pl a rexona dezodornál nagyon megdöbbentem, hogy ami eddig 1200 volt, az hirtelen 1600, persze csak egy 20-25%-os kupont adtak hozzá. Más is írta már ezt tavaly, hogy nem sikerült annyit spórolnia, mint tervezte, mert neki is ez a taktikája, mint nekem volt most, hogy előtte bement mindent megnézni, aztán következő héten több áru ára emelkedett.


Egyébkéntigen, ilyenkor sokan vesznek olyan dolgokat is, amire valójában semmi szükségük, csak akciós. Én is voltam már így, most azért vigyáztam. Ez a Glamour napok a boltoknak sokkal nagyobb üzlet, mint az embereknek.

2016. ápr. 9. 13:29
 15/21 anonim ***** válasza:

Ahova én járok, ott nem változtak az árak. Lehet, egész Mo.-n ez a három DM volt a kivétel.


Az meg hogy valaki felesleges dolgokat vesz, nem a DM vagy a Glamour hibája.

2016. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Felesleges dolgok?

Hm...3 elseve sampont vettem. Úgyis elfogy mindennapos hajmosassal. Így kb 500 Ft volt darabja máskor ha akciós is 700 körül.

Hajfesték 6 doboz ami 3 festesre elég.

Kb ennyi ami többlet mert máskor csak 1-et veszek mindenből vagyis annyit amennyit épp kell.

Koromlakkot 4-et vettem de ezek drágábbak és így azért megerte.


Az hogy valaki bemegy a nyujorker nevű fos üzletbe és megvesz minden szrt hát az nem normális. De pont a dm és rossmann kuponokkal érte meg vásárolni.

2016. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én mosószert meg öblítőt szerettem volna venni, a rossmannban volt kupon, ééérdekes módon, "nem jött meg a szállítmány" pont a kuponos termékekből, pont a glamour hétvége előtt. A barátnőnek persze került elő a raktárból minden. A sminktermékek is át voltak árazva. Évek óta 799 a lovely spirál, amit használok, most 899 volt. A dmben a rexona árán én is meglepődtem, meg néhány hajápoló is szokatlanul drága volt. Gliss kur hajvégápoló nem szokott majdnem 4ezerbe kerülni...

Azon röhögtem egyébként, h inditex üzletekbe sosincs kupon, mégis ugyanannyira tömve volt, mint a kuponos boltok.

2016. ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Aki azt írta, hogy a Rossmann drágább, mint a DM, az hatalmasat téved!! A DM rendszerint jóval drágább!


Én nem vettem észre áremelést, ha volt is, akkor elenyésző. Nekem megérte vásárolni, a Rossmannban, C&A-ban, TESCO-ban, és New Yorkerben kuponoztam.

Ilyenkor nem szabad elcsábulni az árak miatt, hanem az előre meggondolt, kellő dolgokat megvenni.

2016. ápr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

New Yorkerben én is kinéztem egy felsőt, direkt vártam a Glamourt. Nem emelték az árát.


Aki nem idióta, az azokat veszi meg, amit amúgy is használ, tudja az árát.


Egyébként minden ilyenre megyek, de most eszméletlen sok volt a babakocsis nő vagy család.

2016. ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Üzlete válogatja hol mennyik az árak. A mi városunkba sem változtak semmit az árak, sőt, volt ami még akciós is volt és ahhoz még használhattad is a kupont. Úgyhogy nem kell általánosítani.


Sampon, betét, hajfesték, fogkrém, stb, ezek mind olyan termékek amik amúgy is kellenek és ezeket igenis érdemes megvenni a kedvezménnyel, mert ezeket úgyis újraveszi az ember ha elfogy, miért ne venne az ember többet ha van ezeken a napokon olcsóbb?


Nyilván van olyan ember is, aki ész nélkül megvesz mindent, mert akciós, de erről nem az újság meg a kuponok tehetnek, hülyeség is fikázni emiatt a Glamour napokat. Egyébiránt not my business.

2016. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!