Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak én érzem azt, hogy ez a...

Csak én érzem azt, hogy ez a Glamour napok hatalmas átverés?

Figyelt kérdés

Még múlt héten kinéztem mindent, amit venni akartam magamnak. Teljesen megdöbbentett ehhez képest, amit most tapasztaltam.

A múlt héten még 1200 ft-os dezodor most 1600 volt, egy 25 %-os kupon járt hozzá.

Alapozó, szempillaspirál stb, mind drágább volt, legalább egy párszáz forinttal.

Az Yves Rocher üzletben egy bőrradírt akartam venni, a 40 %-os kupon minden olyan termékre szólt, ami nincsen zöld körrel megjelölve. A termékek 90 %-án volt jelölés, minden népszerű terméken (sampon, balzsam, bőrradír) és csak 1-2 kifutó termékre lehetett volna a kupont beváltani... Nem szoktam ezeken az akciós napokon részt venni, csak mindenki mondogatta milyen jó, ezért gondoltam, most kipróbálom, hogy tényleg megéri e, pláne ezzel a sok 50 %-os kuponnal...


Nem, nem ez a legnagyobb problémám az életben, mindössze kíváncsi vagyok mások hogy látják. Ti észrevettetek hasonlót, vagy nem figyeltétek?


2016. ápr. 8. 20:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Arra tényleg tökéletes a kupon hogy alapból kellő cuccokat megvegyél, meg van aki tényleg vakon mindent megvesz ha kell ha nem mert hogy kupon van rá. Jó mondjuk az egy dolog ha mittudomén látsz egy körömlakkot féláron és megtetszik, pár kis hülyeség nem a világ vége :D
2016. ápr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!