Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus akarok lenni,...

Kozmetikus akarok lenni, szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Szeretném csinálni mert tetszik a szakma már van egy pár előnyöm:

1.Anyukám fodrász úgyhogy már lenne vendégköröm

2.beszédes vagyok

És én nagyon szeretném ezt a szakmát :)

Ahová én járok ott egy tinikezelés 5500 Ft ami nem kevés viszont nagyon jó és alapos munka :)

Milyen iskolába menjek a kozmetikus akarok lenni?most vagyok 7.es mmilyennek kell lennie a jegyeimnek?

Köszii 13L



2016. ápr. 24. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp azt csináld, amit szeretnél! Tudom, hogy mindenki ezzel jön, de ez tényleg igaz. Tényleg előny, hogyha anyud is a szépségiparban dolgozik, és az is, hogy szociális vagy, szereted az embereket. Erős jegyek és nagyon nagy tudás biztosan nem kell hozzá. Nem is kell feltétlen ebbe az irányba tovább menni középiskolába, itt az én városomban is van ilyen iskola, de elég gyengusz. Szerintem állj 2 lábbal a talajon, és menj egy gimibe, vagy erősebb suliba, mert még nagyon fiatal vagy :) Én 7.-esen divattervező akartam lenni, ahhoz képest meg hivatásos zenész vagyok. Konzervatóriumba (zenei szakközépiskola) jártam, de megbántam kicsit, mert ez is csak a zenében erős, így most sok energiámba, időmbe, pénzembe kerülne, ha mást akarnék csinálni. Márpedig akarnék :)

Más úton is lehetsz kozmetikus, de Anyukád biztosan segít ilyen dolgokban!

Sok sikert : )

2016. ápr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) én is mindenképp gimibe akarok menni mert ha megtetszene valami más jobban vagy már nem tetszene ez a szakma akkor ott meggondolhatnám magam mivel gimibl bárhiva lehet menni :) nagyon köszi :) neked is sok sikert
2016. ápr. 24. 15:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó,de a kémiát,biológiát nagyon tudni kell.A suliban az anyagismeret a legfontosabb.Kézügyesség is kell hozzá és türelem,mert főleg a tisztítás lesz az amit a legtöbb vendég kér.
2016. ápr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!