Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sima ecetes hajmosás beválhat?

Sima ecetes hajmosás beválhat?

Figyelt kérdés
Próbálom kerülni a sampont most egy ideig, ezert olvastam arrol h pl a kinaiak sima vizzel mosnak hajat, valaki szodabirkabonaval es almaecettel es sokkal egeszsegesebb lett a haj, en sima ecettel es vizzel mosom igaz nem olyan mint egy samponos hajmosas utan de visonylag tiszta es kezelheto, esetleg jobban fog noni igy a hajam ha a sampont egy kis idore hanyagolom?

#almaecet #szódabikarbóna #hajmosás #eceteshajmosas #egeszsegeshaj
2016. ápr. 25. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
A samponnak semmi köze a hajnövekedéshez.
2016. ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De a samponok televannak káros anyagokkal:DD még ha nem is nő jobban, de egészségesebb lesz
2016. ápr. 25. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez hülyeség.
2016. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Egészséges nem lesz, de retkes az igen.

Tudod mennyi kosz gyűlik össze a fejbőrön? Azt ecettel nem tudod leszedni.

Használj természetes összetevőket tartalmazó sampont, ha ennyire tartasz a káros anyagoktól.

Ne legyél már igénytelen..

2016. ápr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Dezodort se használj se tusfurdot. Mosakodj sima vízzel. Ne használj mososzert se öblítőt.

De a kozelembe se gyere légyszíves.

Kicsit gáz ez a vegyszermentes mánia. Semmi bajod nem lesz ha normális sampont veszel sőt. Tiszta lesz a hajad.

Ecettel obliteni szoktak HAJMOSAS UTÁN.

2016. ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
37%

Dezodort se használj se tusfurdot. Mosakodj sima vízzel. Ne használj mososzert se öblítőt.

De a kozelembe se gyere légyszíves.

Kicsit gáz ez a vegyszermentes mánia. Semmi bajod nem lesz ha normális sampont veszel sőt. Tiszta lesz a hajad.

Ecettel obliteni szoktak HAJMOSAS UTÁN.



Inkább Te vagy a gáz ezzel a gondolkodással(;

Még ekkora hülyeséget,hogy "egy kis" vegyszer nem árt, én még nem hallottam. Feldobtad az estémet, tesó:D

Gobdolkodj már egy kicsit: az ember SZERINTED arra született,hogy teletömje magát vegyszerekkel, és ha ez nem lenne elég,még kívülről is vegyszeres legyen??? Gratulálok, 1-es, leülhet!(: Majd pár év múlva meglátjuk, ki csücsül a kórházban egészségügyi problémák miatt...

2017. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
33%

Választ adva a kérdezőnek: én is kezdő vagyok, de azért az,hogy a sima ecet megfordult a fejedben, na, az nem semmi:O (nem bántásból)

SEMMIKÉPP SE!!! Szétmarja az egész fejed, főleg, ha nyílt sebed is van valahol. Én ettől a szódabikarbóna-almaecet kombótól is félek, mert egy ismerősömnek levitte a haja 75%-át, azóta parókát hord, bár valószínű, hogy ő cseszte el, mert a neten nem olvastam ilyen véleményt, csak jókat láttam, de az is lehet,hogy ő allergiás rá. Én mindenesetre inkább kókuszolajat használnék, fél órára be kell kenni a hajat vele, aztán lemosni, és megszárítani. De a neten találsz olyan samponokat is, amikhez joghurt, banán, majonéz, vagy tojás kell(bár én ezektől undorodom)

Sok sikert!

2017. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%

Jezusom ezek a begyöpösödött hozzászólások,.nem veletlenül se probaljatok ki soha semmi mást mint ami a megszokott!


Nekem a szódabikarbona teljesen leszedi a zsirt es a vizezett!(7.hozzaszoló hú de kepben van: nem tömenyen kell raönteni es akkor nem mar le semmit öblítés is jó es egy nagyon keves kokuszzsirral bekenem. Szerintem nincs különbség az eredmenyben a régi samponos idöszakhoz kepest.


De igen, ha nem muszaj, nem vegyszerezem magam mert még a gyartók sem tudják hogy vajon hosszútávon mit okoznak.mivel ezek új termekek pl.

Es a dezodort is remekül ki lehet váltani szódabikarbóna+teafaolaj+(esetleg kókuszzsír) ,kombóval képz eld nem lesz izzadsagszag se zsiros haj tehat semmi köze az igenytelenseghez, kedves" 3.hozzászóló.

2018. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!