Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Holnap lesz a ballagási...

Holnap lesz a ballagási fotózás, de szőrös a lábam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyának mikor elmondtam,hogy zavar akkor azt mondta,hogy:"Jajj ne butáskodj már nem is szőrös a lábad,nem is látszik"pedig látszik és zavar és a suliba is hallottam hogy kibeszéltek hogy miért nem borotválom le a lábam!Holnap muszáj vagyok szoknyát venni!De azt se tudom hogyan kell borotválni/epilálni a lábat :/

15/l


2016. ápr. 27. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is kell egy borotva.

Azért ne a legrosszabb minőségűt vedd, mert azzal nem lesz olyan szép a végeredmény. De azért egy eldobhatós is megteszi, csak ne a legolcsóbb legyen.

Ezt Rossmann, Dm, Tesco, Spar, Müller stb. Üzletekben megvásárolhatod. Neten akár az arákról is tájékozódhatsz.

Ha van zsebpénzed abból megveheted anélkül, hogy anyukáddal kéne harcolni.

Ha nincs rá pénzed akkor viszont kérned kell rá.

Ha megvan a borotva, akkor elmész fürdeni, hagyod hogy kicsit felpuhuljon a szőr, aztán bekened alaposan bőrbarát (ph semleges) tusfürdővel. Ez azért kell mert máskülönben csípni fog és kipirosodhat. Tehát felhabosítod a tusfürdőt, majd szőr növekedésével ellenkező irányban óvatosan végighúzod a lábadon. És ezt folytatod, ameddig kész nem lesz, közben leöblíted ha nagyon habos. És ennyi.

2016. ápr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Fatertól kérj egy új borotvát és habot vagy csórj tőle.

Fürdés közben jól behabozod és lefele húzd a borotvát közben öblítsd le.

2016. ápr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Más borotváját ne használd!!! Nem higiénikus és nem tudhatod miket kaphatsz el adott illetőtől. Vagy legalább alkohollal fertőtlenítsd előtte ha más nincs.
2016. ápr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát szörnyű, de ilyenek a csajok. Kikezdik a normálisakat is. De amúgy meg nem a lábadat fogják fotózni.
2016. ápr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Amikor én 15 éves voltam, engem is zavart. A szüleim hasonló véleményen voltak, mint anyukád. Így hát elmentem a boltba, vettem egy borotvát és leborotváltam a lábam. Pont. Azóta is így csinálom, nekem a gyanta és az epilátor nem jött be. Gyors, egyszerű, fájdalommentes és ha nem vagy lusta néhány naponta csinálni akkor esztétikus is. Sok sikert hozzá! Addig is egy kis segítség: https://www.youtube.com/watch?v=VJl_Nbuhzr8
2016. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy ezt miért beszéli meg akárki is a szüleivel?

Jó én a másik oldal vagyok férfiként, de sem anyunak, sem apunak nem szóltam, hogy jaj szőrös az arcom, mit csináljak?

Elmentem, vettem egy borotvát meg borotvahabot, és ügyetlenül bár, de megborotválkoztam. Aztán az évek alatt rutinosodtam, és kész.

2016. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!