Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon korpás a hajam milyen...

Nagyon korpás a hajam milyen sampont használjak?

Figyelt kérdés

2016. máj. 9. 21:34
 1/5 anonim válasza:
Head and shoulders
2016. máj. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem is. Nizoral sampont. Gyógyszertárban kapható.
2016. máj. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Bármilyen korpásodás elleni sampont. Nekem a nívea vált be.
2016. máj. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azt tudnám ajánlani, hogy valamilyen pakolást tegyél rá. Nekem az vált be hogy(bár ez inkább akkor válik be ha száraz korpád van, ami pici és fehéres színű), két pohár kamilla teát főztem és 2 evőkanál mézet tettem bele. Nem muszáj, de hatásosabb a készítmény ha két csepp teafa olaj is van benne. Ezt a fejbőrre kell önteni és bele masszírozni, majd 10 percre törölközőt tenni rá. Ezután csak megmosod a hajad (lehetőleg korpásodás elleni samponnal).

Nekem már az első használat után hatott. :)

2016. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon korpás, próbáltam mindenfélét. H&S-től kezdve, gyógyszertári csalánsamponon át mindent. Az elején jó is volt, de aztán "megszokta" a hajam, 2-3 hét múlva úgyra korpásodott. Most hosszútávon egy sima, minden hajtípusra való baba mandulás sampon&balzsam vált be.

Úgy hallottam, hogy az ilyen agyon reklámozott korpásodás elleni samponok csak még jobban előhozzák a problémát, nálam is ez volt.

Próbálj ki te is egy általános sampont, hátha segít.

2016. máj. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!