Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mennyi idö alatt nött...

Nektek mennyi idö alatt nött neg a hajatok és honnét kezdtétek növeszteni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 17. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Férfi vagy nő vagy?

Miért akarod megnöveszteni? Más miatt?

Amúgy miért ebbe a témába raktad?

2016. máj. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én növesztem ,már félhosszú szőke most jelenleg
2016. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem 7 molekulát nő 1 mp alatt. A hajhagymától növesztem.
2016. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyszer már majdnem a derekamig ért, de idővel elfogyott olló által, mert törik a vége. Most mellközépig ér és újból vissza akarom növeszteni derékig.
2016. máj. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kb. 2 centis volt, és két és fél év alatt a lapockám közepéig ért, de fél éve levágattam.


41/F

2016. máj. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
14%
Keressetek rá a neten a holdnaptár szerinti hajvágásra. Minden hónapban azon a napon vágjátok a hajat és tuti, hogy nőni fog. Én két éve kezdtem el így januárba, hátközéptől kissé feljebb indultam, minden hónapban becsületesen vágtam belőle két ujjnyit, év végére 20-22 cm-vel lett hosszabb, majdnem derekamig ért. 3 fotóval dokumentáltam magamnak év közben. Azóta is így vágom, simán derékig ér. Mellette hennával festem a hajam, szóval csak javasolni tudom.
2016. máj. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Holdnaptáron jót röhögtem.

Nekem 2 év alatt nőtt meg derékig válltól. Egészségesen kell élni és akkor gyorsan nő.

2016. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6:

Van Facebook-on egy csoport: "Szkeptikusok a hülyeség ellen" ... ott lehet ilyen aranyos sztorikat olvasni ... bár a kommentek hozzájuk még jobbak ;-)

2016. máj. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1 év alatt nőtt meg állig érő, felnyírt frizurából könyékig (közben többször volt vágva belőle a felnyírás általi különbségek miatt).

Legutóbb tavaly nyáron vágattam vissza mellig, most egy év elteltével derékig ér. Nemsokára tervezek egy frissítő vágást a töredezett végek ellen.

2016. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Válltól jóval mell alá egy év alatt nőtt meg, mellé 155cm magas vagyok, szóval kb 15centivel hosszabb most a tavalyihoz képest.
2016. máj. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!