Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetne a festéket...

Hogy lehetne a festéket "kiszedni" a hajamból otthon, gyorsan?

Figyelt kérdés
Egyik este kicsit többet ittam,mint kellett volna,erre hátul befestették a hajam,és most olyan,hogy a teljesen barna hajam hátul ilyen vöröses árnyalatú a tarkómnál és nagyon zavaró.
2010. ápr. 11. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon gyorsan akarod, akkor szerintem fesd be barnára hátul is, de amúgy ha szerencséd van és színező, akkor az pár hajmosáson belül elkezd kopni. Bár hozzáteszem hogy sajnos foltokban először, tehát nem szép. :/
2010. ápr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ollóval c:
2010. ápr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
így sincsen annyira hosszú hajam,akkor mit vágjak?:D
2010. ápr. 11. 13:05
 4/9 anonim ***** válasza:

XD

yeah újabb ittas szivatás! thx!

bocs

2010. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne parázz, ecetes ollóval nyoma sem marad.
2010. ápr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hááát, már sokat nem tehetsz. Max ha nagyon zavar akkor fesd be az egészet olyanra vagy mindig hord lófarokban. :))) Biztos annyira feltűnő? Az én barna hajamban is voltak lila tincsek, de nem igazán tűnt fel, csak akkor ha fényben voltam.
2010. ápr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Először is:

nincs hosszú hajam.Pár centis.

Eléggé sötét barna a hajam,és szerintem feltűnő az olyan piros szín,mint amilyen ősszel pár levél.

2010. ápr. 11. 15:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Vmi jó barát volt legalább??:D Próbálkozz hígítóval...xd, az lehet, hogy "kiszedi".
2010. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
higító.. persze :D fesd be a természetes hajszínedre hátul... ha rövid a hajad akkor csak addig kell festeni amíg az le nem nő. utána újra egészséges lehet :)
2010. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!