Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik jobb alapozó? BOURJOIS...

Melyik jobb alapozó? BOURJOIS Paris Healthy Mix Foundation vagy Revlon Colorstay?

Figyelt kérdés
tudnátok ajánlani egy bevélt alapozót? esetleg előnyöket hátrányokat irnatok rolluk?

2016. jún. 2. 09:01
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:
51%
Mindkettő jó. Nekem a Colorstayből a száraz bőrre való van meg, viszont nekem a szárazabb bőrterületeket eléggé kiemeli, de ettől függően nem rossz. Mind a kettő egy max közepesen fedő alapozó, szerintem az bőven elég. A bourjois inkább sárgás árnyalatokban kapható, Revlonból meg van hidegebb árnyalat is, úgyhogy ha rózsaszínesebb a bőröd, lehet a Revlonnal jobban jársz.
2016. jún. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Ha belefer egy picivel dragabb kategoria, akkor en nagyon ajanlom a Lancome mindegyikét. Egyszeruen tokeletes minden szempontbol es gyonyoru hatast ad.

2016. jún. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:) még az Astor Lift Me Up neztem arról estleg vélemény?
2016. jún. 2. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!