Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Inkább a vörösbor jó arcbőrre...

Inkább a vörösbor jó arcbőrre vagy a fehérbor is?

Figyelt kérdés

2016. jún. 3. 04:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem hát. Ki akar drága bort venni az arcára? Alapból alkoholos termékeket sem használok, mert szétszedik a bőrt.


Egyik pontban azt írod, világosít, aztán meg azt, hogy pírt ad.

2016. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és a bőrt világosítja, a fogakat meg elszínezi? Nagyon nénitudománynak tűnik.
2016. jún. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem én írtam, csak egy idézetet illesztettem be!

Mivel nem próbáltam még, így nem tudom, hogy milyen hatású.


Itt találtam:

[link]

2016. jún. 3. 20:44
 14/17 A kérdező kommentje:

A fog gondolom, nem ugyanolyan anyagból van, amint a bőr... így aztán nyugodtan hathat a fogra másként, mint a bőrre.


Egyébként nagyon sok árnyalatnyi eltérés lehet a bőrszínek között, például én könnyen barnulok - csak éppen nem szeretnék és most elég világos a bőröm.


Vannak viszont, akiknek nagyon fehér a bőre és nem is barnulnak könnyen.


Szerintem, aki könnyen barnul vagy pigment- esetleg májfoltjai vannak, azoknak világosíthatja a bőrét, a foltokat pedig halványíthatja.


Emellett azonban van egy vérkeringést fokozó hatása, ami miatt életteli, pl. "rózsás" lesz a bőr.


A kettő egyáltalán nem ellentmondás.


Az egyik magára a bőr színére vonatkozik, a másik pedig a vérerek tágultságától függ. A kettő egyértelműen megtörténhet együtt.


Gondolj bele abba, hogy pl. valakinek fehér a bőre és jól megdörzsöli, akkor ott helyi keringés élénkülés következik be és pirosasnak látszik.


Kérdés, hogy a vörösboros arccuccnak milyen hosszú távúak a hatásai.


A vörösbor árát nem tudom, biztos van minden kategóriában.


Én sem szoktam alkoholt használni a bőrömre.


Ezt a wikin találtam: "A borok alkoholtartalma általában 8,5-14% között mozog."


Nem tudom, hogy ez milyen lehet a bőrnek és még azt sem tudom, hogy kipróbálom-e, csak érdeklődtem.



Valakinek, ha van tapasztalata, akkor szívesen fogadom!

2016. jún. 4. 06:22
 15/17 anonim ***** válasza:
De miért? Vegyészek foglalkoznak azzal, hogy az arcodra olyan dolgot kenj, aminek minimális a kockázata. Nem lehetsz annyira elkeseredett, hogy inkább bűzlesz, mint egy kocsma.
2016. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

"De miért? Vegyészek foglalkoznak azzal, hogy az arcodra olyan dolgot kenj, aminek minimális a kockázata. Nem lehetsz annyira elkeseredett, hogy inkább bűzlesz, mint egy kocsma."


Mi miért?!

Miért vagyok kíváncsi más emberek tapasztalataira? Azért, mert érdekel a téma.


Nem tudom, te hol élsz, de én nem szoktam embereket az utcán mászkálni arcpakolással a fejükön... de biztos már környéken (bolygón) élünk.


Szerintem igen könnyen lemosható a vörösbor az arcról.


Egyébként abszolút nem zavarna, ha vörösbor illatom lenne esetleg mégis, mások erre vonatkozó véleménye viszont abszolút nem érint.


Nem kell, hogy olyan ízlésem legyen, mint másoknak - és nincs is.


Pontosan a vegyészek cuccait nem szeretném az arcomra kenni.


Mindenképpen természetes anyagokat szeretnék használni. Eddig minimális arcbőrápolást végeztem: víz, gyógynövények, só, shea, ilyesmi; most nézelődés fázisban vagyok, hogy mivel egészítsem ki, ha esetleg valami megtetszene. A zöld teáról is olvastam, hogy jó lehet arcbőrre és a mézről.


Gyári kencék nélkül él és virul az arcbőröm. Szerintem épp azért, mert nem használtam olyasmit.


Elkeseredett pedig végképp nem vagyok. Láttál már olyan videókat, amik sminkelt és smink nélküli fejeket mutogatnak? ...én smink nélkül is ki merek menni az utcára.

2016. jún. 4. 18:58
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
kur va büdös leszel.
2017. ápr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!