Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet úgy napozni,...

Hogyan lehet úgy napozni, hogy barnulj, de ne égj le?

Figyelt kérdés
A kérdés adott: hogyan lehet így napozni? Mennyit kell a napon lenni, illetve mennyi idő alatt lehetsz barna?

2016. jún. 7. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Naptejjel.

Először 50-es.

Ha már van egy kis színed, akkor 30.

Aztán 20.

Sokszor kis időt kell napozni.

2016. jún. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk 50-es naptej mellett szerintem semmi színe nem lesz, de amúgy egyetértek. Sokszor kis időt, és ne délben.
2016. jún. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2: De lesz.

Gondolom, a kérdező világosabb bőrű, mert különben könnyen barnulna és nem égne.

Én is világosabb bőrű vagyok, meg szeretek is figyelni a bőrömre, mindig 50-est használok, ha már barna vagyok, akkor 30-ast. És barnulok.

Sőt, ha sokáig van az ember a napon, akkor 50-sel is meg lehet pirulni.

2016. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet barnulni az ötvenessel is. Én annyira nem vagyok hófehér bőrű, úgyhogy 30-assal szoktam kenni magam, de már felmerült, hogy a biztonság kedvéért váltok az erősebbre.


A barnulás tényleg naptejjel lehetséges szépen.

2016. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig én is világos bőrű vagyok, 30-ast használunk mindig, ha egy teljes hetet eltöltök a strandon (egész nap!), akkor lesz talán valami kis színem, de még igazán barnának nem lehet nevezni. 50-es ugyanerre való, ha valaki egész nap kint van a napon.
2016. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50-es naptejek közt is van különbség. Van amelyik alatt nem lehet barnulni szinte kicsit sem. van amelyik alatt viszont jól lehet. Pl ami alatt jól lehet barnulni az a Hawaiian Tropic. Biztos van más márka is de én erről tudok.
2016. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!