Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanasos fenek ellen, valami?

Pattanasos fenek ellen, valami?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 15:01
 1/3 Noblesse Oblige ***** válasza:
cink oxidos krém.
2016. jún. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pamut alsó és aloe gél.
2016. jún. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A cink oxid oké, a pamut alsó oké, az aloe viszont nem mindenkinek jó, de kétségtelenül vannak, akinek igen. (Nekem sajnos érzékeny arra a bőröm és emiatt utánanéztem, sok embertársunknak is.)


Szoktam igazi sót tenni a fürdővízbe. Kősót (sótömb) veszünk, azt megtörjük és az nagyon jó lehet pattanás ellen is. (Bár én nem arra használom, de olvastam rengeteg visszajelzést, amikben írták, hogy arra is kiváló.)


Nem kell sokat tenni a fürdővízbe, igaz, attól is függ, hogy mennyi vízben fürdesz.


A sónak és az arról alkotott kedvező véleményeknek utána tudsz nézni a kremmania.hu oldalon is, a keresőbe például írd be azt, hogy Himalája sószappan.


Nem mindegyik boltban kapható só alkalmas arra, hogy (megegyük) a fürdővízbe tegyük, olyat érdemes venni, amelyikben adalékanyagok nincsenek.


A sószappan gyakorlatilag egy darab sótömb, csak formára van vágva.


Sok helyen árulnak sótömböt, mi már több helyen is vettünk, nagyon jók.

2016. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!