Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajdúsító tanácsokra lenne...

Hajdúsító tanácsokra lenne szükségem. Fontos! (? )

Figyelt kérdés

15 eves lany vagyok. Tavaly husvetkor elkezdett hullani a hajam es kiderult hogy a rossz mandulam miatt van. Kivettek a mandulamat es megallt a hajhullas. Sok vitamint kiprobaltam mar a hajam erdekeben hogy szep es dus legyen, de kb. 1 az, ami segitett. Sok babahajam nott tole, nem zsirosodott annyira es elkezdett noni a hajam is. Ababhagytam a vitamint, beszedtem belole 2 dobozzal es most szunetet kell tartani. Majd csak iskola kezdesre szedhetem ismet. Amiota abbahagytam a vitamin szedeset megint rosszabbodott a hajam allapota.


Tehat az a gond, hogy keves hajam van. Zsirosodik es lassan no. Igaz, sok babahajam van de azok is lassan nonek. Mit csinaljak veluk? Borzalmasan zavar...


Valami hatekony pakolast tudnatok mondani? Esetleg ha eszek sok repat, elesztot es tojast akkor javulhat?

A ricinus olaj segithet?


2016. jún. 29. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:

A répától biztosan nem fog javulni, valamennyit hathatnak a szépségvitaminok, akár kapszula, akár természetesen viszed be, de nem ezek a leglátványosabbak.

Fontosabb lenne megtalálni a számodra megfelelő sampont, balzsamot, pakolást. Mindenkinek nagyon egyéni, hogy mi jön be, az én hajam pl., szintén nem dús, de éppen azért, mert sok hajam van, vastagszálú és a súlya miatt rálapul a fejemre. Én olajokkal táplálom, de ezt neked nem javasolnám, mert a te hajad zsírosodik.

Ami nagyon jó két hajmosás között az a száraz sampon, ebből a kedvencem a Toni and Guy márkájú, de az igen drága, kezdetnek vegyél egy sima Baleásat a dm-ben, 500 ft, eltünteti a zsírt a hajadról mosás nélkül.

És kellene egy jó fodrász, nekem lépcsőzetesen van levágva, így bár a hajam hosszú, a felső része a vállam fölé ér, így be tudom szárítani egy nagy körkefével, ez nagyon fontos, mert ettől dúsnak néz ki.

A hajdúsító termékek közül nekem csak 1 vált be, de azt is kivonták a forgalomból, szóval ebből nem tudok jót ajánlani, rengeteget próbáltam.

Van egy olyan eljárás, ami tulajdonképpen egy nagyon gyenge dauer, headlines a neve, néhány fodrász csinálja, nem lesz tőle göndör a hajad, csak dúsabb, ezt egyszer csináltattam, valóban dúsabb lett tőle, de másodszor már nem mertem, mert félek, hogy tönkreteszi a hajamat.

Az is fontos, hogy ha balzsamot használsz, azt csak a haj végére kend, mert sokszor ettől néz ki nagyon hamar zsírosnak a haj, hogy sokan nem tudják, tilos a hajtövekre balzsamot kenni.

2016. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Melyik volt az a vitamin ami segített neked?

2016. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!