Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől ereszkedik folyamatosan...

Mitől ereszkedik folyamatosan az arcbőröm? Hogy lehet elkerülni?

Figyelt kérdés
32 vagyok, de 38 nak tűnök mindenki szerint. Egészségesen táplálkozok, napi 2 alma, vagy két narancs a vitamin bevitelem. Mindent elfogyasztok, de kerülöm a túl sok cukrot. Sportos pasas is vagyok, minden 2. nap 1.5 órát futok, vagy biciklizek. 22 ezer ft-os arcszérumot és Nivea Q10 krémet használok minden nap már 2 éve. De semmi. Csak csúszik le az arcbőröm menthetetlenül. Mit lehet tenni? Szike?
2016. júl. 21. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A facelift kezelésekhez nem kell szike.
2016. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Fényvédő kötelező, ezen kívül meg max szépészeti beavatkozások, ezekhez nem kell feltétlen szike.

A napi helyesen kivitelezett masszázs is jó, bár inkább megelőző, mint orvosló jellegű.

2016. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó fényvédő neve?
2016. júl. 21. 17:45
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Sokféle van, nem ismerem a bőrtípusodat és a preferenciádat. A Paula's Choice-nak alapvetően jó fényvédői vannak.

Fényvédőtől mondjuk nem lesz feszesebb az arcbőröd, de lassítja a további öregedést.

2016. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a masszázst ajánlom,hatóanyag bevitellel.
2016. júl. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!