Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van remény rá, hogy valaha...

Van remény rá, hogy valaha megszabadulok a pattanásoktól?

Figyelt kérdés

Már túlvagyok a kamaszkoron, sajnos a kezdete óta nagyon pattanásos vagyok, mindent kipróbáltam (kozmetikus, bőrgyógyászok, roaccutan kúra, szénhidrát diéta, bőrradír, natúr és gyógyszertári krémek...) szóval már az évek alatt volt időm mindezekre, és sajnos mind sikertelen. A roaccutan miatt talán kicsit javulni látszott, de az is csak ideiglenes volt.


Szerintetek mit kellene tenni ezek után?


23/L


2016. aug. 2. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a bio szappanol váltak be nagyon, esetleg kipróbálhatod. Vannak ilyen természete alapanyagúak amik direkt pattanásos ellen jók. Bio boltokban vagy esetleg ilyen vásárokban megtalálhatod őket. Persze nem egy nap alatt használt, hanem nekem is kellett 1-2 hónap mire szépen letisztult.
2016. aug. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!A zyneritet próbáltad már?Nekem még tavaly nyáron volt a bőrgyógyász írta fel,mert sajna nem vény nélküli😡. De sztem használ☺ 13/l
2016. aug. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a zyneritet is próbáltam már :(
2016. aug. 2. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor szabadulsz meg tőle mikor az okét kezelteted... addig nem. Gyulladás, rossz fog, nőgyógyászati gond, ételallergia, hormongond, dohányzás, alkohol, stb?
2016. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!