Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak még hogy ne...

Kocsisbarbi kérdése:

Mit csináljak még hogy ne legyek ennyire pattanásos? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tehat azt kell rolam tudni hogy 15 eves lany vagyok. 12 eves koromra mar nagyon pattanasos volt az arcom, anyukam vett arclemosot kremeket stb. de semmi sem segitett. Aztan amikor 13 lettem elkezdtem szedni egy gyogyszert ( Inerta). Errol azt kell tudni hogy 8 honapig kell szedni es eltunnek a pattanasaid azt hiszem azert mert csokkenti meg meg is allithatja a faggyumirigy termelest. (Kiderult hogy kozepesen sulyosan aknes az arcom) Oke letelt a 8 honap aranylag szep is lett a borom. Aztan par honap utan megint kezdett visszajonni, most meg megint olyan bar most nem olyan nagyon. A kezelest nem ajanlatos ujra megismetelni, meg eleg durva mellekhatasai vannak. Es most megint pattanasos vagyok. Mit tudnek ez ellen csinalni? Mindig ilyen lesz az arcom

A hegekrol meg ne is beszeljunk

Ami meg fontos lehet hogy sportolok rendszeresen es egeszseges vagyok

(Egyebkent sokan aztmondjak a papamtol orokoltem o az egyetlen az egesz csaladba akinek ilyen volt az arca ha ez szamit.

Elore is koszi a valaszokat!



2016. aug. 3. 01:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt még kifelejtettem hogy a házi praktikákat is kipróbáltuk meg kozmetikushoz is jártam/járok de az se segit
2016. aug. 3. 01:12
 2/7 anonim ***** válasza:

A sok hülyeség helyett kellettek volna vizsgálatok, amiből kiderül mi okozza és az okot kell megszüntetni. De olyan dokihoz ne menj újra aki 13 évesnek Inertát ír, mert az nem normális egész egyszerűen.

Étel allergia? Rossz fog vagy valami?

2016. aug. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13 éves vagy,pubertáns kor.Járj rendszeresen kozmetikushoz,ezt nem lehet kikerülni.
2016. aug. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elnézést 15.
2016. aug. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Keress egy normális bőrgyógyászt!


Én shea vajat, és ezt a szérumot ajánlom: [link]

Emellett sok folyadékbevitelt, és sok alvást.

2016. aug. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elsőre én is azt ajánlanám, hogy látogass meg egy bőrgyógyászt. Ő ajánlani fog krémet vagy egyéb arcápolási termékeket, a bőröd állapotától függően, lehet, hogy tablettás kezelést.


Emellett a havi egyszeri kozmetikus is lehet jót tenne, hogy kitisztítsa az arcodat.

Hegekre teafaolajat ajánlok.

2016. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első lépésben vedd ki a táplálkozásból a tejtermékeket,mint a tej,tejföl,joghurt a sajtok maradatnak.

Két hónap után el kell hogy tűnjön rólad minden.

Ha komolyabb aknék is vannak,akkor viszont kell csináltatni egy glutén érzékenység vizsgálatot és ha bizonyos fokig ez a probléma,akkor a glutént kell csökkenteni,vagy telesen kivenni a táplálkozásból.

Lényegében azt érdemes megérteni ezzel kapcsolatban,hogy a kiváltót kell megszüntetni nem pedig a tüneteket kezelni.

2016. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!