Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszeres és pattanásos az...

Mitesszeres és pattanásos az arcbőröm és nem múlik el! (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már nagyon sok mindent kipróbáltam, ajánlottak szappant is, azt is megnéztem, nen volt jó, sőt jobban jött, használtam tini tonikot is, az sem volt jó, most clearsikn-t használok az avon ból, de az se jó... Lenne valami tippetek hogyan lehetne jobb?

Válaszokat előre is köszönöm!



2016. aug. 3. 13:07
 1/9 anonim válasza:
41%

Szerintem ha van alkalmad,menj el minden hónapban egyszer kozmetikushoz.Megéri(:

Ha utána vársz pár napot menj napozni,és a nap leszárítja az elhalt bőrt/megmaradt mitesszert.

2016. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, vagy hogy ez állandó-e. Lehet azért ilyen most, mert meg fog jönni. Velem is így szokott lenni, higy előtte kijön pár pattanás. Használj ferőtlenítőt, arcradírt. Látogass el kozmetikushoz :)
2016. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen krémet használsz?
2016. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A pattanások oka belül van, szóval egészséges életmód kell ahhoz hogy megszűnjön.
2016. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4 mit értesz egészséges életmód alatt?


Amúgy megjött már. 12 éves vagyok, és tényleg abszolút nem akarnak múlni. Gondolkodtam a kozmetikuson, de az nagyon fájhat, nem? És tuti undorodna a fejemtől..

2016. aug. 3. 23:03
 6/9 bleeeeeeeeee ***** válasza:

Nyugi nem fog undorodni, sokkal veszesebb helyzeteket is latott mar, hidd el ;)

Szerintem csak hormonok, foleg hogy 12 eves vagy es megvan a menstruaciod. Nekem bevallt az Oriflame teafaolajos kendoje, valamint a Zineryt ecsetelo, es a Skinoren krem is :) ez az utolso ketto receptes, de szerintem megeri feliratni :)

A szappanbol pedig a fekete szappant tudom ajanlani amiben aktiv szen van :)

Szoval eloszor arcmosas a fekete szappannal, utana /vagy/ teafaolajos kendo es Skinoren krem /vagy/ csak a Zineryt, amelle nem kell kendo es krem se, viszont a szappan nagyon fontos!

Ezenkivul kozmetikus :)

17L

Puszi :)

2016. aug. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bleeeeeeeeee ***** válasza:

#utolso

Es csak annyi meg hogy a napozas tenyleg sokt segit mert szarit! Es az arcradir is csodakat muvel, de eleg hetente egy alkalommal hogy a felso hamreteg ne seruljon ;)

2016. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem segít a napozás.
2016. aug. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2016. aug. 5. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!