Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rosszul látom vagy tényleg...

Rosszul látom vagy tényleg komoly?

Figyelt kérdés
Augusztus elején elkezdtem nagyon ápolni a hajamat, és levágtam a száraz végeket. Kókuszolajoztam, csalántea, almaecetes öblítés, szedtem cinket, befonva hordtam és ritkábban mostam. De mostanra minta 3-4 centivel is hosszabb lenne. Ez komolyan lehetséges?

2016. aug. 19. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Eddig lassabban nőtt a hajad? Mert nekem például egy hónap alatt simán növekszik ennyit, ha nem többet.


Lehetséges, hogy a sok ápoló összetevő jó hatással volt a növekedésére. De azért vigyázz, ne ess túlzásokba!

2016. aug. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig 2 centi havonta de most fél hónap alatt tapasztaltam ezt! Nagyon meglepett. És nem akarok túlzásokba sem esni tudom hogy az sem jó. Remélem nem csak vaksi vagyok :D
2016. aug. 19. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem mikor szőkére volt festve a hajam, akkor kb 1 centiket nőtt. Már vagy másfél éve egy fodrász hibájából újra barna lett a hajam( 7-es mélységű szőkét, ő úgy értelmezte, hogy 6-ost és 8-ast kever össze).


Azóta ritkábban is festem, igazából semmi szükség rá és havonta nő 2 cm-t. Elviekben lehetséges, de amiket írsz, az kicsit ellentmondásos. Augusztus eleje óta kb 2,5 hét telt el. Ennyi idő alatt nem nő ennyit a haj. Aztán írtál másfél hónapot is, akkor már viszont lehetséges a 3-4cm plusz.


a legpontosabban úgy tudod követni, hogy mérőszalagot a homokodhoz teszel és hátul levezetve megnézed, hogy épp hol tart.

2016. aug. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs benéztem a másfél meg fél hónapot, de akkor se nő ennyit. Mérd meg most és egy hónap múlva ilyenkor és az a tuti.


Van, hogy én is hosszabbnak érzem és közben meg szinte semmi.

2016. aug. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sose mondtam másfelet...és augusztus eleje nem egyenlő azzal hogy augusztus elsején kezdtem mondok egy példát, augusztus 5.-e is lehet augusztus eleje.. de bocsánat hogy nem tudom dátumra pontosan h mikor kezdtem.. aki meg akar az úgyis csak a hibákat keresi. Csak ennyinek saccolom amit nőtt nem kell megkövezni hogy hazudok..
2016. aug. 19. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!