Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fenekem, combom tele striákkal...

Fenekem, combom tele striákkal mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon elszomorít,hogy 20 éves vagyok és striáim vannak és nem egy darabról van szó. A fenekem oldalát beborítják a fehér csíkok egészen a combom felső részéig és a térdemnél is van,de ott valamivel elviselhetőbb,mert nem olyan vastagok. 170 cm vagyok és 56 kg. Ilyen hatalmas elhízásim nem voltak.

Mit tegyek? Nem is tudom,hogy menjek el pl. strandra egy fiúval,pedig sokáig nem lehet halogatni és félek ha meglátja,hogy valójában ,milyen a fenekem megundorodik.(mert ugye más nadrágon keresztül)

Valakinek hasonló problémája van? Mit tehetnék? Olvastam az olajakat vagy krémet,de milyet vegyek és hogy használjam? Tapasztalat?

Tornázom is hetente 2-3-szor és futok is, milyen mozgásforma lenne jó,milyen gyakorlatok?

20/l



2016. aug. 20. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszer szex is lesz akkor latszik

Nekem is tele van vele a testem a karjaim korbe a seggem a combom a hatam vallam es egyaltalan nem nagy cucc idovel ennyhul a kulonbseg

2016. aug. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

nekem 16 évesen vannak a fenekemen és a combomon :D

csak nekem még lilás színű


és nekem sem az elhizástól, vékony vagyok, csak ha gyorsan növök, én még magasságra, attól is lesz


én aloe vera spray-vel fújom, jobb tőle

de szerintem ha rendes aloe vera növényt veszel és azzal kened, az is segithet, de mégis természetes :)

2016. aug. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Férfiként mondom, hogy sokkal nagyobb jelentőséget tulajdonítotok ennek, mint amekkora probléma valójában. :)
2016. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el,hogy nem zavar,hogy csíkos a lány feneke és a tapintása se sima.
2016. aug. 26. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!