Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek az el nem múló...

Mit tegyek az el nem múló pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Nekem zsíros a bőröm és folyton pattanások keletkeznek rajta. Talán nem is az a fő probléma hanem a kisebesedett pattanások.Nem tudom mit tegyek és csak egy jó vény nélküli kenőcsöt vagy tablettát szeretnék vagy akármi házi praktikát. Kérem csak segítő válaszokat adjatok! Előre is köszönöm!!!

2016. aug. 30. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Először is változtass az életmódodon. (Tudom, tudom.. :D ) Igyál több vizet, minimalizáld a cukrot, és a tejtermékeket is.


Ami nekem sokat segített a vérvörös aknéimom, az az akneroxid. Patikában kapható. Kb. 2-3 hónap alatt minden akném eltűnt.

[link]


(Ha valami kérdésed van a krémmel, a használatával vagy a pattanásokkal kapcsolatban, akkor írj bátran! :D )


Sok türelmet és szép bőrt!

2016. aug. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm kiprobálom :)
2016. aug. 30. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
nem tudom, hogy szoktad-e kinyomni öket, de ha igen sürgösen állj le vele. egyrrészt mert csak csunyább, sebesebb lesz, másrészt mert elfertözödik, és 2szer annyi lesz a végén, mint eredetilen volt..
2016. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom nem is szoktam kinyomni :) de köszi
2016. aug. 31. 08:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Tegyél rá kamillafiltert,vagy borogatást,de az aloe zselé is jó.
2016. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!