Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások ellen mit ajánlotok?

Pattanások ellen mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Hosszú távon mi vált be?

2016. aug. 14. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bőrgyógyász...

Az a baj, hogy mindenkinek más jön be, én is így kezdtem, hogy mindent kipróbáltam, ami másnak bejött, de nekem csak rontott a helyzeten, a bőrgyógyász meg 2 hónap alatt végleg megszabadított attól, amivel évekig küszködtem.

2016. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször a pattanás(akne) nem felületi dolog így hiába kenegeted, ha úgy tűnik bevált se tünteti el végleg, idő kérdése, hogy újra begyulladjon. Kozmetikum csak arra jó ha alkalomadtán kijön 1-2 pattanás...nem arra ha folyamatosan jelen van. Rosszabb esetben antibiotikummal kezelik, a krém mellékes.
2016. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ki kell deríteni, hogy mi okozza,és az sem mindegy, milyen súlyos a probléma.Nekem természetes hogy 1-2 pattanás mindig akad rajtam valahol,barátnőm ezzel bőrgyógyászhoz megy, mert annyira zavarja.

Ételallergia,nőgyógyászati vagy hormonális probléma, felszívódási zavar,gyulladás a szervezetben... és még ezer más oka lehet.

2016. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi féle kozmetikum nem jó hosszútávon rá!! Használj aloevera-s készítményeket, vagy akár magát a növényt is rákenheted a pattanásaidra. Ugyanis az aloevera gyulladás csökkentő. Valamint tartózkodj az olajas magvaktól, a chipstől és a popcorn-tól ;)
2016. aug. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!