Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú, dús hajú kislány...

Hosszú, dús hajú kislány haját hogyan göndörítsem, hogy nagyon göndör legyen? Milyen csavaróval? Lakk, hab kell rá?

Figyelt kérdés
2016. szept. 1. 11:49
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Köszi 9-es, végre egy hasznos válasz. Pont ezt mondom, hogy minden kislány ha pl látja az anyuját sminkelni, vagy szép ruhákban, cipőkben, utánozza, ahogy szívesen segít a konyhában főzni is, ahogy a fiúk is autókkal játszanak és fúrnak-faragnak az apjukkal...minden kislány szereti az ilyesmit. Maradjunk annyiban, hogy az én kislányom nem lesz lelki sérült, mindenki másé, aki úgy gondolja, hogy az övé igen, az nem göndörítse a haját. Ennyi. A kérdés úgysem erre irányult... köszi a válaszokat!
2016. szept. 1. 15:36
 12/26 anonim ***** válasza:
93%

Vizes hajra hajhab, nagyon vékony hajcsavaró, szárítani, vagy száradni hagyni, majd hajlakk.

Gondolom, mert sosem csináltam a gyerekemnek.

Én viszont az egész hátközépig érő haját bekreppeltem, mert boszi volt a farsangon. Még kis is volt festve.

És 4 éves sem volt. :) Amúgy meg rendszeresen, immár 5 éve szinte egyfolytában tele van a nagyon vékony, hófehér bőre csillámtetkókkal és még él!


Istenem, kérdező, milyen szörnyű anya vagy! :)))

2016. szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
:-)))))))))) Az enyém is él még!!! :-))))))))9
2016. szept. 1. 15:40
 14/26 anonim ***** válasza:
36%

Úristen de beteges emberek vannak itt.. Egy kislány és egy középkorú hölgy haja is ugyanolyan sérülékeny. Fejezzétek már be ezt a butaságot. Nem sminkrétegeket akar rátenni, csak begöndöríteni a haját. Másnak természetesen olyan. Húha.. nagy dolog. Én kislány koromban táncoltam és felléptem. Az lett volna gáz ha igénytelenül küldenek ki színpadra, emberek elé..


Hajsütővassal simán csináld meg neki, a végén pedig fújd le lakkal. Semmi más nem kell, ez így tart.

2016. szept. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. szept. 1. 16:17
 16/26 anonim ***** válasza:
71%

A kerilányomnak ünnepségekre MINDIG be szoktuk csavarni a haját. Százas boltban lehet kapni szivacs hajcsavarót. Vizesen este becsavarjuk, reggelre megszárad és olyasmi göndörségű tőle a haja, mint a felnőtteknél a spirál dauer, csak nincs rajta semmilyen vegyszer. Úgy néz ki ez a csavaró, mint egy varrótű óriásiban és olyan anyagból van, mint a polifoam, amin jógázni meg tornázni lehet. Fel kell görgetni rá a hajtincset, a végén átdugni azon a nyíláson, ami olyan, mint ahová a cérnát fűzöd - ha maradok a tűs hasonlathoz - és úgy simán megmarad a hajában reggelig. Pedig aztán még a plafonon is jár a gyerek alvás közben.

A kommentelőkkel meg ne foglalkozz.

2016. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
31%
Nézd kérdező, én nem olvastam végig a puffogásodat. Látom nem nagyon voltál még olyan helyzetben, hogy valakivel megvitattál valamit, én meg folyton ilyen helyzetekben vagyok, így nehéz lesz közös nevezőt találni. Persze van rövid válasz is, de azt hittem örülsz neki ha valaki időt szán a kérdésedre. Egyébként te tényleg nem tudod hogyan kell hajat göndöriteni? Csak mert azt kortól függetlenül ugyanúgy kell. Ha tényleg nem tudod, akkor keress rá a google-ben, mert bár kérdést teszel fel, de ha valaki válaszol, azt meg elküldöd a fenébe.
2016. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
38%
Ja és nálunk az oviban senkinek sem volt becsavarva a haja, sőt smink helyett is arcfestés van. De persze ha ri.bancnak neveled, akkor hajrá. Nyilván nem egy környéken lakunk.
2016. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
36%

Te, én mégis visszaolvastam és irgalmatlanul buta nő vagy, bocs, de tényleg, frankón nem is értetted a leírásomat, nem tudod mi a különbség a felvetés, a lehetőség és a konkrétan megtörténő dolog között. nem érted, hogy LEHET, hogy a gyerek elgondolkodik rajta, de nem BIZTOS. Nem fújom rá a mérget, mert a gyereknek jobban árt és egyébként magamra sem fújom, legfeljebb nagyon indokolt esetben és mondjuk akkor is biot, szóval nem árt nekem sem. Nem állítottam, hogy ez egy főbenjáró bűn lenne, nem is ítélem el, de ahogy ott cukiskodnál a kis bongyorka hajú cukikáddal, hát röhögőgörcsöt kapnék valószínűleg, de nem ítélnélek el, mert nagy valószínűséggel nem okoznál kárt a gyerekben. Lehet, hogy most ez neked megint "egyik szavammal ütöm a másikat", de képzeld nem ütöm, csak értelmezned kéne a szöveget.

Soha nem göndörítették be a hajam egyébként, körömlakkot kikönyörögtem az anyámtól ovis koromban, kaptam is, lefestettem vele a barbikat. De belőlem nem is akartak erőszakkal felnőtt nőt csinálni, szerencsére. DE még egyszer mondom, hogy te is megértsd, nem akkora gond, ha begöndöríted, csak én nem tenném, mert nem tudok olyan módszert, ami oké lenne egy kiscsajnak, én pl. nem tudok hajcsavarókkal a fejemen aludni, szerintem sok gyerek sem.

2016. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Kedves 19. válaszoló!

Szerintem pont te vagy az, aki rohadt ostoba hozzáállást tanúsít a kérdéssel kapcsolatban. Az teljesen rendben van, hogy ismerteted a különböző módszerek veszélyeit. De a kérdező csavarót említett, még véletlenül sem hajsütő vasat és a "Lakk, hab kell rá?" kérdésére nyugodtan odaírhattad volna, hogy te nem tennél rá, mert tele van káros anyagokkal. Nem tudom miből gondoltad, hogy a kérdező ezt mindennapos rutinjuk részévé akarja tenni, ami tönkreteheti a kicsi haját. Aztán hogy védd saját álláspontodat megemlíted a pedofíliát és hogy lelki sérülést okozhat. Ne csináljunk már bolhából elefántot! Arra nem is gondoltál, hogy talán a kislány maga kérte a hajgöndörítést? Én kicsi koromban minden fontosabb esemény előtt megkértem édesanyám, hogy csavarja be a hajam. Mindig olyan izgatottan tértem nyugovóra a habszivacs csavarókkal a fejemen, alig vártam hogy másnap reggel legyen. Talán azért nem érted, mert ezt te soha sem élted át (állításod szerint). Ami viszont nyilvánvalóvá tette, hogy nem csak egy túl aggódó szülő vagy, hanem egy rosszindulatú GYK huszár, hogy képes vagy ezt írni: "De persze ha ri.bancnak neveled, akkor hajrá." Majd mindezek után még te érzed magad erkölcsi magaslaton. Engedd meg, hogy gratuláljak...


Kérdező, nem is muszáj csavarót venned, akár néhány zoknival is el tudod készíteni. Nem kell rá költeni és nem is lesz kényelmetlen a kicsinek alvás közben. Aztán hogy teszel rá lakkot, vagy nem az már a te döntésed. ;) Nagyon sok videót találsz az interneten.

2016. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!