Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú, dús hajú kislány...

Hosszú, dús hajú kislány haját hogyan göndörítsem, hogy nagyon göndör legyen? Milyen csavaróval? Lakk, hab kell rá?

Figyelt kérdés
2016. szept. 1. 11:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

19: Szerintem állj le, mert nagyon beteges. Hogy jön a pedofília a hajgöndörítéshez? Nagyon kellett neked egy indok, hogy veszekedhess, úgy látom.

Az élő fába is belekötsz. Kezeltesd élőben...

2016. szept. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Szerintem ne veszekedjünk már! Van, aki írt olyan választ, ami a kérdésre vonatkozik, majd valahogy megcsinálom neki a haját és köszi! Azért puffogok, ami szerintem jogos, ha valaki nem a kérdésre válaszol, vagy el sem olvassa végig. Nem az volt a kérdés, hogy: "Göndörítsem-e a 6 évesem haját, ez káros-e rá testileg/lelkileg?". El van döntve, hogy göndör haja lesz, egyszeri alkalom, nem lesz baja (szerintem), hanem, hogy hogyan? De nem írom le már ezután többször. Biztos buta vagyok, hülye vagyok, elfogadom a válaszod és köszönöm, hogy megosztottad velünk a gondolataidat... Köszi mindenkinek a választ!
2016. szept. 2. 09:57
 23/26 A kérdező kommentje:
17-esnek baj, ha azért puffogok, mert nem a kérésemre válaszolt? Senkit nem küldtem el a fenébe aki megírta, hogy hogyan kell becsavarni a haját, ezt gondolom azért írtad, mert mint mondtad, nem olvastad el a puffogásomat...
2016. szept. 2. 10:09
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

Ha feltűnt volna, azt írtam, Károsítja a hajat, ha GYAKRAN csinálod. Nem baj, kérdezz csak, ne olvasd és értelmezd a választ, aztán akadj ki kedvedre!

Jó mulatást.

2016. szept. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Honnan vetted, hogy gyakran fogom neki csavarni? Most minden válaszodat meg fogod magyarázni? Hagyjuk már... Én feltettem egy kérdést, te nem arra válaszoltál, belelátsz valami mást...a gyk pont erre van, ha kérdezni akarsz, tedd fel, kérdezd meg, hogy ki göndöríti, káros-e és ott vitatkozhatsz kedvedre. Az én kérdésem továbbra sem erről szól. Még az érdekelne (mert sokan csinálják itt ezt, mint te), hogy miért jó neked, ha egy kérdésnél teljesen más dolgokról kezdesz el beszélni, mint amire a kérdés irányult, miért kötözködsz, veszekedsz idegen emberekkel, miért gondolod, hogy ez segít neki a kérdés megválaszolásában? Erre kíváncsi vagyok, mert több kérdésnél is láttam már, hogy hogy letámadják a kérdezőt...lehet ki is írom kérdésbe :-) De azért te most itt vagy, élő példa vagy, ráadásul az én kérdésemnél, tehát légyszi ezt írd meg nekem, köszi!! :-)
2016. szept. 2. 14:01
 26/26 anonim ***** válasza:

Idiotakkal nem kell foglalkozni kérdező.

Biztos szép volt a lányod:)

2016. okt. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!