Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajápolás, Hol kezdjem?

Hajápolás, Hol kezdjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok hát hol is kezdjem.

Nagyon szeretném mindenki segítségét kérni

A hajammal kapcsolatosan.

A hajam:

-Lapockáig ér

-Töredezett, de mégis puha

-Vasalom

-Félfrufrum van ami kb az államig ér.


Nos tehát a kérdés: HOGYAN NÖVESSZEM MEG 1 ÉV ALATT DERÉKIG ÉRŐRE?

Most használok:

Garnier sampont (rozmaring és oliva olajos)-puha lesz tőle a hajam

És balzsamot

Meg néha élesztős/tojásos pakolást teszek fel

Előre köszönöm a válaszokat :)



2016. szept. 3. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy nagy hiba van,vasalod,amíg vasalod a hajad kiszárítja így törni fog.Mit sem érnek a hővédők akkor is törni fog.
2016. szept. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a törésre melyik a legjobb olaj, vagy balzsam?
2016. szept. 4. 14:07
 3/5 anonim ***** válasza:
használj ricinus olajat, attól gyorsabban nő. ha már elvan töredezve a hajad, hiába kened bármivel, nm fog meggyógyulni, azt csak levágni lehet. és kell is. egyébként szerintem is állj le a vasalásával! sok sikert :)
2016. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy kénytelen vagyok letenni a hajvasalót, mert ha nem vasalom akkor kócosnak, töredezettnek tűnik és félhullámos :) Használok hővédőt és rozmaring-Olivaolajas sampont is. Ha tudtok még valami jó kis termékeket akkor lécci irjátok le :)

Én ezeket találtam:

-Egészséges tincsek szappan (Manna.hu 1600ft)

-Argánolaj

-Kókuszzsír/Kókuszolaj

-Ricinusolaj

2016. szept. 4. 14:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Hővédő kb a világon semmit sem ér, ez egy iszonyat nagy hülyeség meg legalább jó drága is....

Jobb lenne ha nem vasalnád a hajadat, kevésbé töredezne

használj valami hajápoló balzsamot vagy hajolajat a hajvégeidre amitől szebb lesz és puhább :)

ricinusolajat megpróbálhatod, én vettem pár hete amit először a virágra próbáltam ki de annyira ragad az egész kezem tőle, hogy tuti nem bírnám belemasszírozni a hajamba és az enyém iszonyat dús szóval a sampont alig bírom kiöblíteni belőle úgyhogy elhasználom virágokra mert a hajamból tuti nem lehet kiszedni :)

Mellette head&Shoulders sampont használok, nekem nagyon bevált :D A garniertől bármit csinálok állandóan ragad a hajam :/ és zsíros lesz hajmosás után, nem tudom miért de nem vált be :/

2016. szept. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!