Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aknesol Pattanásokra bevált?...

Aknesol Pattanásokra bevált? Szoláriumozhatok ha pattanás elleni szereket használok az arcomra?

Figyelt kérdés

Aknesol-t használta valaki?Én 25éves vagyok és az arcom mindig tele van patival.

Köszönöm!


2010. ápr. 23. 13:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

És a "hosszu" válaszolonak külön köszönöm hogy ilyen részletes vagy:)

Vettem Garnier Porusfelszabadito arclemosot és pattanáscsökkentö tonikot.Reggel és este használom,és napközben még kenek rá Aknesolt.Igy jo?

De lehet veszek majd még tejet meg börradirt,de most ez a három elég kiprobálásnak.És az arclemoso tej az jobb mind a lemosoja?Köszi szépen hogy segitesz:)

Aranyos vagy:)

Szia!

2010. ápr. 26. 09:12
 12/12 anonim válasza:
Nekem CSAK az Aknesol segít. Kifejezetten zsíros bőrre való, olyanoknak, akiknél a pattanásosodást a fokozott faggyútermelés okozza. Hiába írja egy fenti felhasználó, se tonikot, se hidratáló krémet ne használj! Ne szolizz vagy napozz Aknesollal az arcodon, nem szabad. Az alkoholos tisztítást én is ajánlom, de szappannal is megtisztíthatod a bőrödet az Aknesollal való ecsetelés előtt - de ne felejtsd el jól leöblíteni a szappant!
2012. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!