Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kéne tennem a hajammal?...

Mit kéne tennem a hajammal? (Lennt bővebben)

Figyelt kérdés
A következő...most vettem észre, hogy "kopaszodom" hátul (nemtudom, hogy ez tényleg kopaszodás vagy csak azért mert picit zsíros meg amugy is kevés hajam van..) na mindegy szóval, az a helyzet, hogy két naponta szoktam hajat mosni hétköznap reggelente vasalom a hajam és egy pakolástól csomó hajamat kitéptem vagyis hát ami beleragadt és fésültem kitépte az én hibám volt lényegtelen (amugy banán..) és az lenne a kérdésem mit csináljak, hogy gyorsabban visszanöjjenek az elveszített hajszálaim? És több hajam legyen? Hosszúhajam van kb derékig érő..azért vasalom mert különben szörnyen állna...meg ha felfognám copfba rá hajlakk ( amugy ha a hajlakkot rajta hagyom a hajamon kihullik? Vagy átkell mosni a hajat vízzel?) gondolom az is nagyon sértené a hajhagymáimat vagy max befonnám de máshogy nemtudnék kimenni az utcára vasalás kihagyásával...bocsánat ha bonyolultan írtam le nagyon rosszul érzem magam, kopasz leszek? Normális válaszokért azaz tanácsokért nagyon hálás lennék.

2015. dec. 21. 21:55
 1/4 anonim válasza:
A sok hajmosástól zsírosodik, kihullik a hajad.. szoktasd a hajad a heti 1 max. 2 hajmosáshoz, ehhez segít a száraz sampon... használj hővédőt a hajvasaláshoz. Szerintem a hajlakk nem tesz jót a hajnak.. a gyorsabb hajnövekedés érdekében minden este feküdj az ágy szélére hanyatt és lógasd le a fejed, majd dörzsöld (de ne erősen) 4-5 percig a fejed.. a hajpakoláshoz pedig keverj aloe vera gélt (drogériákban lehet kapni), de néha hagyd csak pihenni a hajad, ne mindig használj hajpakolást.. remélem segítettem :)
2015. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszodat :)

...amugy az is, hogy lehet, hoogy fésülködésnél zsírosan sokkal több hajam jön ki mint frissen mosva? Vagy ez teljesen normális? Meg a szárazsampon sem károsítja a hajat? Tehát ha én mondjuk vasárnap este megmosom a hajam majd szerdán száraz sampont használok... (este, vagy csütörtök reggel megmosom ) és vasárnap ismét megmosnám majd így tovább..az megfelelő lenne a hajamnak..mintha kétnaponta mosnám? Bocsánat a hosszú szövegért.

2015. dec. 21. 23:01
 3/4 anonim válasza:
Minden fésülésnél tisztísd ki a fésűdet.. én hetente 1x mosok hajat.. általában vasárnap, pénteken és szombaton már szoktam használni száraz sampont.. nekem nem ártott.. amúgy elég a kamillás hintő por is.. sőt.. az szerintem jobb. Vagy legegyszerűbb ha a hajmosásig összefogod a hajad, vagy pl balerina kontyba megcsinálod :)
2015. dec. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a váladzodat:)
2015. dec. 22. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!