Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a pattanásaimmal...

Mit csináljak a pattanásaimmal? 15/F

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van tudom hogy kamasz korban vagyok és ez átlagos. De mostanság még jobban elkezdtek kijönni... Mindig rendesen megmosom az arcom és beszoktam kenni különböző cuccokkal (nevüket most így hirtelen nem tudom) Kipróbáltam már a fogkrémet is de azzal csak rosszabb lett. Szóval ha ismertek valamilyen jól bevált krémet vagy hasonló dolgot akkor leírnátok ? (Előre is köszi)

2016. nov. 19. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nu Skin pattanáskezelő gél

Személyes tapasztalatom vele nincs, de több ismerősömnek bevált.

2016. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Renesmee98 ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet kapni: akneroxid gél. Nem tudom hogy mennyire durva a helyzet de ez garantáltan jó,csak az a baj hogy nagyon szárít úgyhogy valamilyen ápoló arckrémmel kell használni (kb.2000ft)
2016. nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne kend az arcod mindig mással mert attól csak csúnyább lesz!!! Teafa olajjal kend be az leszárítja 2 nap alatt 900 ft körül mozog az ára. De szerintem menj inkább kozmetikushoz utána mivel ki nyomkodja a pattikat max 2-3 napig lesz csunya az arcod a hegek miatt de ne nyulj hozzá mert ha meggyógyult nem fogsz hinni a szemednek hogy sehol nincs bőrhibád!:)
2016. nov. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy simán elmész kozmetikushoz. Addig nem gáz amíg a pattanások miatt mész.
2016. nov. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia :) én azt javaslom, hogy menj el borgyogyaszhoz, es o fel tud irni olyan krémet vagy gyógyszert amitől 100%osan eltűnnek
2016. nov. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kozmetikus szépen kitisztítja és be tudja juttatni a hatóanyagokat.Mindegy mit kensz rá,ki kell tisztítani.
2016. nov. 21. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Zineryt 2 nap alatt leszedi a pattanás
2016. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!