Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez mitől lehet?...

Szerintetek ez mitől lehet? Régóta rajta van az orromon, de csak most vettem észre és eléggé depressziós vagyok emiatt.

Figyelt kérdés

Itt egy kép: [link]

Nem igazán látszik, senki sem vette még észre, sőt én sem, csak egyik nap közelről figyeltem az orromat és feltűnt és sajnos most már akaratomon kívül és észreveszem, biztos hogy nem heg, meg semmi ilyesmi, de akkor mi? És mit kezdhetnék vele?


2016. nov. 21. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Anyajegy vagy mitesszer nem?
2016. nov. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem anyajegy, van anyajegy az orromon de ugye az full barna és látszik normálisan, ez nem tudom mi..halvány szürkés.
2016. nov. 21. 12:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Mutasd meg bőrgyógyásznak. Egyébként lány vagy fiú vagy kérdező
2016. nov. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2016. nov. 21. 13:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen szemöldökkel én is depressziós lennék. Kérd meg anyukádat, hogy legalább középről szedje ki neked.
2016. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem a szemöldököm a lényeg..
2016. nov. 21. 15:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy kis piszokkal eltömődött faggyúmirigy, pórus. De fénykép alapján azért nehéz biztosat mondani.
2016. nov. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És ezzel mit lehet kezdeni? Elég régóta ilyen már, 2-3 hónapja.
2016. nov. 21. 19:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kozeoen levo fekete egy jo nagy miteszer amit ki kell nyomni ami meg balra fent van az egy szeplo jellegu napfolt vagy mi nekem is van belole az orrom 2 3 db foleg nyaron . napozastol jott ki :D
2016. nov. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!