Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tb támogatja még a mellnagyobb...

Tb támogatja még a mellnagyobbítást ha a pszichológus megállapítja, hogy emiatt depressziós valaki?

Figyelt kérdés
Régebben hallottam, hogy van ilyen, vagy valami hasonló, de ez még mindig így van? Pontosabbat tud valaki? Hogy megy ez? Mennyire súlyos depi kell ehhez?

2012. szept. 30. 00:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Hát nagyon súlyos kell hozzá az tuti ha még mindig van ilyen. Azt tudom hogy nem általános és gyakori dolog, mivel vannak fontosabb egészségügyi ellátások amire igy sincs pénze az egészségügynek.

Mell kissebítést csinálnak tb-re az tuti annak akinek egészségügyi problémát okoz a méret.

2012. szept. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
már nincs ilyen! szerencsére..
2012. szept. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14%

Már tényleg nincs ilyen sajnos. Nekem két ismerősöm is küzd ilyen problémával, egyáltalán nincs mellük, voltak dokinál, aki közölte hogy x-y százezer forint.

Az előző miért mondja hogy szerencsére? Ha neki lenne ilyen gondja ő is örülne ha ingyen megoldhatná...bár lehető olyan gazdag, hogy nem nagy cucc számára kiadni majd 1 millió forintot.

2012. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen már. (pszichologus)
2012. szept. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is megerősítem, hogy mellnagyobbítást semmilyen körülmények között nem fizeti a TB, csak a kisebbítést és rekonstrukciót (pl. daganat miatti emlőeltávolítás után).


Amúgy megértem azt, aki azt írta, hogy "szerencsére", mivel a saját szememmel láttam, hogy hogyan kell leukémiás gyerekek gyógyszereivel "trükközni", hogy mindenkinek jusson ill. olyat is láttam, hogy a hónap vége előtt elfogyott a szívinfarktusosokra szánt keret. Szóval elég etikátlan lenne ilyen körülmények között félmilliókat pazarolni olyanokra, akik "depisek" mert kicsi a mellük. Ha "depis", akkor menjen pszichiáterhez és szedjen gyógyszert, mint a többi "depis", ezt a TB is támogatja...

2012. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mert a leukémiásnak több joga van boldognak lenni mint mondjuk annak aki minden nap öngyilkos akar lenni mert nem bírja elviselni azt ahogy kinéz? Mert mindenhol azt mondják még a pasik is hogy nem is nő az akinek nincs melle. Tök mindegy milyen szép, ha lapos mint egy fiú akkor sz*rt sem ér az egész nő. De persze egyeseknek a depresszió sem betegség, mert fogalmuk sincs milyen az. Én inkább lennék leukémiás. És a depresszión a gyógyszerek nem segítenek.
2012. szept. 30. 15:21
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

igen, pont azért szerencsére, amit a 15.30-as mondott.


a leukémia egy halálos betegség... a kicsi mell nem.

Azért ne hasonlítsuk már össze. Aki nem tudja elfogadni magát, mert kicsi a melle, az járjon önfejlesztő tréningre, meg pszichiáterhez..

Azt nem bánom, hogy a leukémiást, a rákost, meg a többi igazán beteget gyógyítják az én adómból is, de már meg ne haragudjon senki, rohadtul nem akarok egy önbizalom hiányos baromnak segíteni abban, hogy nagyobb legyen a cicije.

lehet lepontozni.

2012. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

olyan pasit kell találni, aki szereti a kis melleket. speciel az én férjem ilyen.. és még van egy rakat olyan pasi, aki nem szereti a nagy melleket.


az ostobaságot valóban nem gyógyítja semmi.. hogy inkább lennél leukémiás?? tudod mit? kívánom neked...

2012. szept. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, mert a leukémiába legalább simán belehalnék, így meg életem végéig szenvedhetek. Nincs ilyen gondotok, fogalmatok sincs mit érez az ilyen. Ha legalább egy A kosár méretű mellem lenne már annak is örülnék... de még az AA is nagy. Nem hinném hogy ez normális, ha valaki nem fejlődik ki... az is betegség nem? Akkor meg miért nem támogatják az ilyet? Ezen csak a műtét segít, semmi más.
2012. szept. 30. 16:44
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

A depresszió is betegség, de nem olyan, mint mondjuk a rák. Ezt lényegében magának idézi elő az ember. Az egy dolog, hogy sokszor a kialakulás okáról nem ő tehet (pl. kis mell), de ha megtanulja kezelni, akkor nem is alakul ki depresszió. Van barátnőm, akinek szintén nagyon kicsi a melle, mégis ő a világ egyik legboldogabb embere, mert elfogadta, és nem hagyja, hogy ez bármiben is gátolja. Még a párkeresésben sem.

Nekem talán még nálad is komolyabb testi "bajom" van (aminek a korrigálását szintén nem támogatja a TB), de mégsem hagyom, hogy ez depresszióba taszítson. Ezzel nem magamat akarom fényezni, csupán arra akarok rávilágítani, hogy meg kell tanulni a felmerülő problémákat kezelni, még ha nem is mi tehetünk róla. Azt is elfogadtam, hogy ezt bizony saját pénzből kell majd fedeznem. Ez van.

Amúgy mivel már ilyen súlyos a depressziód, ezt maga a műtét egyedül nem fogja helyrehozni, pláne ha nem is megy minden rendben.

Nem azt mondom, hogy ne műttesd meg, de el kell fogadnod, hogy ezt saját magadnak kell fizetned, és csak ez nem fogja már megoldani a problémádat.

2012. szept. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!