Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan kímélő dauer,...

Létezik olyan kímélő dauer, amitől nem lesz töredezett és száraz a hajam? A dauer a természetes hajszínt fakítja?

Figyelt kérdés

Vékonyszálú, lelapuló, a tövénél gyorsan zsírosodó hajam van. A hajam vége pedig száraz.

Daueroltatni szeretném, feltéve, ha létezik olyan dauer, ami nem teszi tönkre.

Régebben már volt daueroltatva a hajam, de úgy tönkre tette, hogy a hátközépig érő feketére színezett hajamat állig le kellett vágatnom, mert annyira töredezett és száraz lett a hajam. Ezenkívűl az akkori fekete hajszínemet a dauer világos barnára fakította ki.

Most természetes hajszínem van, ami gesztenye barna és hátközépig érő. Nagyon enyhén hullámos. Tudtok ajánlani olyan dauert, ami kímélő és nem teszi tönkre? (Vékony szálú, gyorsan zsírosodó hajam van.)

Mindenképpen fakulna a színe a dauertől?


2016. dec. 15. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért azok akik már egyszer megszívták a dauerral, nem szoktak újra daueroltatni. Minden dauer megbontja a hajszálak szerkezetét, úgyhogy mindegyik roncsolja a hajat, csak van akinek a haja jobban bírja, de úgy tűnik a tied nem viseli jól.
2016. dec. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a dauer az dauer, és roncsolja a hajat, főleg, ha valakié nem bírja. Én is daueroltattam már rendes dauerrel, ami teljesen tönkretette a hajamat. Aztán elmentem egy méregdrága hajszalonba, ahol "extra kímélő" dauert csináltattam (nem is annak hívták, hanem tartós hullámnak, de az ugyanaz), de sajnos az is ugyanúgy kinyírta a hajamat. A fodrász mondta is, hogy minden dauer ilyen. Úgyhogy szerintem ne próbálkozz többet dauerrel, hanem inkább vágass olyan frizurát, ami dúsabbnak láttatja a hajadat, használj hajhabot/lakkot, fond be, esetleg időnként hullámosítsd be hajvasalóval. Én is ezt teszem. Elég fárasztó, de még mindig jobb, mint az agyontört haj :(
2016. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!