Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljon egy reménytelenü...

Mit csináljon egy reménytelenül csúnya lány?

Figyelt kérdés

Tegnap egy fiú azt mondta hogy csúnya vagyok. Nagyon rosszul essett. Eleve tudom magamról hogy nem vagyok szép,de akkor miért kell ezzel cseszegetni?

Mit csináljak hogy elfogadjanak. Szép nem tudok lenni mert a hajam nagyon töredezett és sok a babahajam úgyhogy mindenfelé szétáll,ezért mindig felgumizva hordom.

13/L



2016. dec. 17. 09:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Írok neked egy rövid történetet:

Amikor annyi idős voltam mint te, nem egy fiú, hanem az iskola összes fiúja csúnyának tartott. Kaptam a beszólásokat stb.

Mikor gimibe kerültem, továbbra sem voltam népszerű, de egy-két fiú néha nézegetett. És nem tettek semmit, mert ciki lett volna velem szóbaállni.

Most egyetemista vagyok és itt találtam rá az első párkapcsolatomra. Neki gyönyörű vagyok. És folyton mondja, hogy éppen ki nézett meg az utcán. És újabban kezdem észrevenni, hogy tényleg megbámulnak. Én nem változtam, csak a környezetem.

Annyi, hogy magabiztosabb lettem. Szóval hajrá, a lényeg az, hogy ne abból fakadjon az önbizalmad, hogy ki mit gondol rólad. Minden marhának nem tudsz megfelelni, de nem is kell.

És nézd a jó oldalát. Egy bunkóval kevesebbre kell az értékes idődet pazarolnod. :)

20/L

2016. dec. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!