Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A barátnőm megkért hogy...

A barátnőm megkért hogy vágjam le a haját. Van itt olyan aki a barátnőjének/feleségének vágja a haját? Mire jó ez?

Figyelt kérdés
2017. febr. 11. 20:01
 1/8 anonim válasza:
100%
Nagyon megbízik benned, az biztos. Sok sikert :)
2017. febr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én senkinek nem engedném hogy vágjon a hajamból, kivéve persze a fodrászomat.

Hogy mire jó? gondolom arra hogy nekelljen ezreket fizetni néhány nyisszantásért. De inkább kérdezd meg a barátnődet, hogy neki miért jó vagy miért akarja. logikusabb lenne

2017. febr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Hogy mire jó?


1. intim együtt töltött pillanat

2. te hátulról sokkal jobban látod, hogy még mit kell igazítani, mintha ő sz..rakodna vele fél órát


Nem lehetsz valami romantikus alkat, ha ezt kérdezed, hogy "Mire jó ez?"

Azért jó bm, hogy segíts neki, fontosnak tart téged erre is, megbízik benned..stb.


Pl. az én párom szereti fésülni a hajamat.

2017. febr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is megkértem egyszer. csak egyenesre akartam levágatni. minek fizessek ezért sok ezret, amikor még a hülye is meg tudja csinálni? :D frizurát nyilván nem vágatnék vele.
2017. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fésülni én is szoktam meg fonni (megtanított XD) csak nem értem hogy miért akarja levágatni a haját és nem is mondja el. :( Pedig nagyon szép haja van.
2017. febr. 11. 20:53
 6/8 anonim válasza:
Ez van. Nekem rendszeresen a barátom fésüli a hajam, s vagy ő, vagy én vágom le magamnak 3 havonta. Egyébként lehet, hogy a barátnőd is csak egy egészségi vágást akar, mert pár havonta kell az.
2017. márc. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát a tavaj én is a barátnőmmel levágtuk egymás haját fenékig ért a hajam és maradt utánna egy fülig érő haj. De jó volt ha visszanő megint engedem hogy levágja.
2017. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeretne valami újat, vágd le neki jó rövidre!
2019. febr. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!