Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Női borotvát férfi tud hatékon...

Női borotvát férfi tud hatékonyan használni? Nők és férfiak válaszát is várom! Nő vagyok, sosem borotválkoztam még, több lent.

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, hogy megvennék egy 4 darabos kiszerelésű, 5 pengés "női" borotvacsomagot.


Nem vagyok egy szőrös ember, ami van szőr rajtam, az is nagyon gyenge, így szerintem nekem 1 darab borotva is igazán hosszú ideig elég lesz. Ráadásul először csak ki szeretném próbálni, hogy milyen.


Ugye, a csomagolás 4 db borotvát tartalmaz.


Párom arca elég szőrös. Ő tudná használni a fennmaradó borotvákat szerintetek? Arra jó a "női" borotva? Erős az arcszőrzete.



2017. márc. 15. 12:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%

Annyi a külömbség hogy más a színük. Ez olyan mint a coca cola light meg a coca cola zero.

Még arra tudok gondolni hogy nem olyan tartós esetleg mint a férfi borotva tudva hogy a nőknek nem olyan erős a szőrük. De használja párszor és ha húzza a szőrét kidobja. Annyira egyszerű dolog szerintem.

2017. márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
De amúgy meg nem az lenne a logikusabb hogy vennél férfi borotvát? Annyira mindegy amúgy
2017. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Részletesen kifejtettem a helyzetet és az ehhez kapcsolódó kérdésemet.


Amit reagáltál, abban ellentmondások vannak.


Nyilván magamtól is rájövök arra, hogy én is használhatnék akár "férfi borotvát", csakhogy nem ez a kérdés.


Nem tippekre vagyok kíváncsi, amit te írtál: "arra tudok gondolni".


Olvasd végig a kérdést az ahhoz tartozó kifejtett szöveggel együtt, hisz épp olyan dolgokat vetettél fel, amiket én is - így megspórolhattad volna az "annyiramindegyezést", újat nem mondtál.

2017. márc. 15. 15:57
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Te jó ég...


Ez csak akkor derül ki, ha kipróbálja.

2017. márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Reméltem, hogy valaki már kipróbálta és megírja tapasztalatát. ;-)
2017. márc. 15. 17:37
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
De most mibe fájna megvenni és kipróbálni?
2017. márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Azért, mert minek vegyek meg 4 darabot, ha 1 darabot fogok használni "ezer évig"? Nem szeretek szükségtelen tárgyakat felhalmozni.


Miért írsz, ha csak kötözködni bírsz? Arra nem vagyok kíváncsi.

2017. márc. 15. 17:59
 8/19 A kérdező kommentje:
Vannak, akiknek számára meglepő módon - a kérdésemre választ várok. Aki nem tudja, ne írjon. Ennyire egyszerű lenne ez.
2017. márc. 15. 18:01
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Tapasztalatom nincs a témában, nem vagyok férfi.

De szerintem nyugodtan megveheted azt az 5 darabos borotvacsomagot, ha bejön neked, akkor elhasználod, ha nem, akkor megpróbálja a párod, hogy neki működik e.

Szerintem nincs mit túlbonyolítani ezen.

2017. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem én bonyolítom túl, hanem azok a hozzászólók, akik nem értik meg, hogy egyszerűen a kérdésre várok választ, nem a "megveheted" szöveget. Én is tudom, hogy megvehetem. Hú.
2017. márc. 15. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!