Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Női borotvát férfi tud hatékon...

Női borotvát férfi tud hatékonyan használni? Nők és férfiak válaszát is várom! Nő vagyok, sosem borotválkoztam még, több lent.

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, hogy megvennék egy 4 darabos kiszerelésű, 5 pengés "női" borotvacsomagot.


Nem vagyok egy szőrös ember, ami van szőr rajtam, az is nagyon gyenge, így szerintem nekem 1 darab borotva is igazán hosszú ideig elég lesz. Ráadásul először csak ki szeretném próbálni, hogy milyen.


Ugye, a csomagolás 4 db borotvát tartalmaz.


Párom arca elég szőrös. Ő tudná használni a fennmaradó borotvákat szerintetek? Arra jó a "női" borotva? Erős az arcszőrzete.



2017. márc. 15. 12:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Női borotva nem való férfiaknak. Az ok elég egyszerű: a női borotvák minősége sokkal rosszabb, sokkal gagyibbak. Nehogymár elvárd a párodtól hogy egy sz@rt használjon az arcára. Sőt némelyik női borotván még krémezőcsík sincs. A legegyszerűbb ha veszel egy csomag normális minőségű férfi eldobható borotvát, és azt használod, a többi meg a párodé. Egyébként amire te használnád arra is sokkal jobb a férfi borotva.
2017. márc. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
22%

Alapból kettő kell, ha az egyikkel "fazont" igazítasz, ez persze nem kötelező és máshogy is megoldható.


De a borotva olyan, mint a fogkefe, illik időnként cserélni. A tesóm csak hónalj borotválásra használta ezer évig, és olyan szép szőrtüszőgyulladást kapott, hogy nem igaz.


Plusz tényleg elég hamar kopnak. Azért nem olyan élesek, mint egy filéző kés.

2017. márc. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Na erre voltam kíváncsi - hogy gyengébb-e a "női" borotva.


Nem vártam el a páromtól, hogy azt használja, érdemes lenne elolvasni végig a szöveget és bunkózás, beszólás, utálatoskodás nélkül megoldani a válaszolást.


Direkt vásárlás előtt kérdeztem meg, szóval alaptalanul szóltál be.


Olvassátok már el a kérdést és a szöveget, mielőtt hozzászólást írtok!


Sosem vártam el páromtól, hogy gagyi cuccot használjon, éppen ellenkezőleg!


Mivel pedig fogalmam sincs a borotvákról, azért tettem fel a kérdést! Nyilván, ha gagyibb a "női", akkor meg sem veszem! Éppen erre vonatkozik a kérdés!


Olvassátok már el végre és fogjátok fel.

2017. márc. 16. 10:27
 14/19 A kérdező kommentje:
#12: Köszi, ezt csak most olvastam. Hasznos, amit írtál.
2017. márc. 16. 10:28
 15/19 anonim ***** válasza:
25%
Fuuuu de nem lennék a barátod helyébe. Látszik egy elkényesztett rosszindulatú,akaratos kis okoskodó majom nő vagy akinek ez a legnagyobb problémája hogy milyen borotvát vegyen mert olyan életképtelen vagy hogy nem tudsz eldönteni egy tök egyszerű dolgot. Minden válaszolónak volt valami kifogásod aki próbált neked segíteni egy tök életszerű tanáccsal amiért ilyen gyökér vagy hogy ilyenen akadékoskodsz. Képzeld el én férfi borotvát használok azon okokból amit te fent leírtál és mert teljesen logikus hogy hogy kéne használni meg szimplán nem vagyok ilyen életképtelwn hogy fennakadjak azon hogy a női nőnek való a férfi férfinak mert ebből a szempontból mindegy, viszont fordítva már nem mindegy a csík,tartósság,szőrzet erősség,penge élesség miatt.
2017. márc. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik, nem várható el tőled az, hogy megértsd a kérdésem, valamint a hozzászólások tartalmát.


15-ös reagálásodban pontosan jellemezted ÖNMAGADAT.


Megpróbálom azért elmagyarázni neked, hogy mi a tényállás.


Kérdésem: "Női borotvát férfi tud hatékonyan használni?"


Erre a kérdésre effélék lehetnek a válaszok például:

- "Igen, azért, mert... (indoklás)."

- "Nem, azért, mert... (indoklás)."


Az, hogy "Annyira mindegy", "más a színük", "arra tudok gondolni", "mibe fájna", "nyugodtan megveheted", "Nehogymár elvárd a párodtól hogy egy sz@rt használjon" - látod, ezek mind nem válaszok a kérdésekre.


Ezek, mivel nem válaszok, nem segítenek semmit.


Azt nyilván el tudom képzelni, hogy te nem tudod értelmezni a különbséget a válaszadás és a rizsázás között.


Az itt hozzászólók többsége képtelen volt értelmezni a kérdést, mégis meg szeretett volna nyilvánulni. Ettől hozzászólásuk még nem vált válasszá.


Tessék egy szemléletes példa, hátha ezt megérted:

Kérdés: "Mennyi 1+1 összege?" Válasz: "Kettő."


Ezek pedig nem válaszok: "Az egyes az szám." "A kettes az egy másik szám." Stb, stb. Attól, hogy hasonló szavak szerepelnek a mondatainkban, még nem lett válasz a hablatyolás.


Ráadásul bunkó feltételezésekkel megtűzdelve: "Nehogymár elvárd a párodtól hogy egy sz@rt használjon".


Éppen arra vonatkozik a kérdés, hogy megelőzzem ezt. Érted? Nem.


Konklúzió? Csak a válasz a válasz.


Persze, tudom, hogy itt sokan ezt nem értik, de azért néha próbálkozom és szerencsére szoktak értelmes emberek is írni, mégpedig VÁLASZT.

2017. márc. 16. 18:20
 17/19 A kérdező kommentje:

Minden kedves hozzászólónak ajánlom figyelmébe a következő videót, 04:17-től (persze, meg lehet nézni az egészet):


https://www.youtube.com/watch?v=_8Js2uOsdH4

2017. márc. 18. 14:33
 18/19 anonim ***** válasza:
Azért nem válaszoltak értelmesen, mert nehéz elhinni, hogy felnőtt ember, akinek párja van (és akinek nincs is) az életben nem használt borotvát. Inkább néz ki troll kérdésnek. Én is azt hittem az elején, sőt még most sem vagyok benne biztos, hogy nem troll kérdés. Nyilván ha borotvát nem is, de akkor más szőrtelenítő eszközt használtál évekig, ha van párod, akivel egy háztartásban vagy. Amúgy azt nehéz elhinni, hogy tiniként az első szőrtelenítések közt sem volt soha, egyszer sem borotva a kezedben. Nem gondolom, hogy eddig szőrös lábban, hónaljjal simogatott téged és bújik melléd, arról nem beszélve nem hiszem, hogy szőröset akar nyalogatni. Amúgy ha elkezdet borotválni, kinek hogy, de intim rész, láb minimum heti kétszer, szóval fogyni fog a borotva. Intim-területen, hónaljban meg csak élessel borotvál, mert az életlentől kipattog, főleg a borotválás után pár órával szex van, könnyen kidörzsölődik, főleg ha sokat vagy felül. Krémet mindenképpen használj utána, körömvirág, kamillás valami nyugtató. És igen, inkább férfi borotvát vegyél, amin van kenő csík, pl gillette. A férfi borotva erősebb.
2017. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Márpedig én életemben nem használtam borotvát.


A lábamat eleve nem szőrtelenítem, mivel alig nő szőr, mindig is dicsértek az osztálytársaim, hogy milyen jó nekem amiatt, mert ilyen szőrtelen vagyok. Nekem inkább az a furcsa, hogy ezt emberek hogy-hogy nem bírják felfogni. Nem minden nő félig gorilla.


Epilátort - nagy ritkán - használtam hónaljra és szeméremdombra és néha gyantát.


Amit a nyalogatásról írtál, nagyon közönséges.


Az eddigi barátaimnak pedig semmi kifogása nem volt a pár szál szőröm miatt.


A kérdésem nem trollkodás, efelől biztosítalak.

2017. máj. 4. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!