Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel fésüljem a göndör hajamat?

Mivel fésüljem a göndör hajamat?

Figyelt kérdés
Borzasztó göndör hajam van, ráadásul elég hosszú, ami nem baj, de kínszenvedés a fésülködés. Másnaponta szoktam, mert nincs idegzetem minden nap. Tele megy apró szöszökkel, és mikor fésülöm, tele van a kagyló kicsi apró letört hajszálakkal. Ha vágatok belőle, kb két hétig nem törik. Akinek ilyen haja van, az hogyan fésüli, mivel, és főleg miekt kenegetet rá? Köszi előre is.
2008. okt. 13. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ritka fogú, fa fésűvel kell fésülnöd! A gliss kurnak vannak jó hajvégápolói, vagy a lorealnak. De biztos van más márkában, keress olajalapút. És ha van kedved, akkor kéthetente rakhatsz pakolást is a hajadra....

Ha száraz akkor az egészre, ha csak a végre tördezik, akkor csak oda!

bagatel

2008. okt. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyan nem göndör a hajam, de az egyik barátnőm hasonló cipőben jár, mint te! Ő nem fésülködik, csak hajmosás után, akkor is ritkafogú fésűvel! Amikor pedig nagyon "száll" a haja, csak egy picit bevizezi a kezét, és azzal átsimítja a haját és már nem is látszik! Amúgy pedig hetente vagy kéthetente pakolásokkal tudod ápolni a hajadat, illetve Avonban van hajvégápoló olaj, az tényleg hatásos! :)
2008. okt. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszöntem:)
2008. okt. 13. 16:51
 4/4 anonim válasza:

Szia! Nekem is eléggé göndör a hajam. De én SOHA nem fésülöm szárazon. Az szerintem nagyon árt a hajnak. Nagyon töredezett lesz tőle. Én hetente 2x fésülöm meg, szigorúan vizesen, balzsamosan. Sokkal egyszerűbb, és nem ártok vele annyit a hajamnak.

Üdv,

2008. okt. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!