Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van ez a hajammal?

Miért van ez a hajammal?

Figyelt kérdés
Most vettem egy új sampont, mert az előzőhöz hozzászokott a hajam illetve ki akartam újat próbálni. Hajmosás után ragadt tőle a hajam, pedig jól kiöblítettem. Eddig 3 naponta kellett hajat mosnom, most pedig mióta az újat használom (eddig 2 alkalommal) már a 2. napot is alig bírja ki a hajam. Azt hittem, hogy biztos nem megfelelő sampont vettem, így kipróbáltam egy másikat. Attól is ugyanúgy zsírosodott. A samponváltásoktól lehet ez? Ha az újat használom kövi hajmosásnál, amitől legelőször bezsírosodott váltás után akkor hozzászokik a hajam és nem fog annyira zsírosodni?

2017. ápr. 25. 15:50
 1/3 anonim válasza:
Szia! használsz hajbalzsamot? :)
2017. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem használok
2017. ápr. 25. 19:59
 3/3 anonim válasza:
Minnél sűrűbben mosod, annál zsírosabb lesz. próbáld heti egyszer mosni. addig használj púdert ha világos a hajad, ha sötét akkor száraz sampon. remélem tudtam segíteni, egy sampontól nem lesz zsírosabb a hajad, hacsak nem mindennapi hajmosásra valót vettél, az kevésbé oldja a zsírt.
2017. jún. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!