Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 éves vagyok és már vagy 2...

14 éves vagyok és már vagy 2 éve pattanásos az arcom és már sok mindent kiprobáltam DE nem nagyon használt. Ti tudtok valamait ajánlani?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 30. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Pattanások ellen:

1. egészséges táplálkozás

2. sz..r minősíthetetlen kaják és cukros löttyök mellőzése

3. napi min 2 liter víz elfogyasztása

4. kamillateás borogatás

2017. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En a Mannaszappan termekeit zsiros borre csak ajanlani tudom! Nekem az arcom, hatam, mellkasom konnyen kipattog, de a szappanok csodakra kepesek! Szerintem meger egy probat:) 18L
2017. ápr. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akneroxid 10 krem.
2017. ápr. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mindenkinek más válik be. ez bőrtípustól függ (milyen zsíros, inkább pattanás vagy miteszer, száraz stb..)lehet hogy másnál nem használ az, ami annál aki ajánlotta csodákat tett. szóval szerintem próbálgass aztán meglátod.amit án ajánlok az az aknesol. már azt hittem semmi se segít aztán anya vette ezt, és ahhoz képest amilyen volt a bőröm most nagyon szép. előtte is volt egy krémem valamilyen garieres, de az nagyon rossz volt. lehámlott mindig a fél fejem mikor használtam ráadásul nagyon fájt mert kiszárította. ennél nincs ez pedig sokan azt írták kiszárította az arcukat. szerintem próbáld ki ha nem jo nézel mást, de nem nagyon be vált! amugy jókat hallottam az akneroxidról is.
2017. máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nalam meg a teafaolaj a bevallt es a Sudokrem
2017. máj. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat :)
2017. máj. 1. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!