Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi ideig marad világosbarn...

Mennyi ideig marad világosbarna a hajam? Hogyan érjem el, hogy újra sötétbarna legyen?

Figyelt kérdés
Schwarzkopf blonde ultimate hajspray-t használtam a hajamra, mert mindig is világosbarna hajra vágytam. Viszont észrevettem, hogy igazából nem is áll jól, és most már kielégítettem a kíváncsiságom, bár még mindig nem bántam meg ezt az egészet. Viszont a sötét barna hajam sokkal jobban állt, vissza szeretném nyerni. Gondolkodtam azon, hogy hennával visszafestem itthon, vettem is sötétbarna hennát. Szerintetek mennyire lenne jó ötlet? Amúgy 16 éves vagyok, szülői engedéllyel történt minden, szóval mindenkit megkérek, hogy ne ítélkezzen. (Hisz mindenki volt fiatal, tudjuk milyen ;) ) A válaszokat előre is köszönöm, további szép napot!

2017. máj. 4. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel ki lett szívva, ez már nem sötétedik vissza úgyhogy mindenképp be kell festeni valamivel. Henna is jó, nyugodtan fesd be.
2017. máj. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem fog visszasötétedni, mert a szőkítő nem festék igazából. Nem pigmenteket tesz a hajadba hanem pont hogy kiszedi őket.

Fesd be, de NE HENNÁVAL! KÉRLEK!

A kémiai kezelés után ha rákened a hennát, akkor le is törhet az összes hajad. Várni kell legalább 3 hónapot. De ha eltelt a 3 hónap a festés óta, akkor mehet a henna.

De jól gondold meg, mert ha később be akarod festeni bármilyenre akkor tudnod kell, hogy a henna sosem kopik ki, max halványodik egy kicsit és csak lenő. Ha bármikor festesz rá később, a hennázott terület teljesen eltérő színű lesz.

Kémiai festéket ajánlok a színvisszaállításra inkább.

Sok sikert :)

2017. máj. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz :)
2017. máj. 7. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!