Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékonyszálú, száraz göndör...

Vékonyszálú, száraz göndör hajnak árt a hajfestés?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden hajtípusnak árt a hajfestés.
2010. máj. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De gondolom nem lessz még szárazabb?
2010. máj. 16. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
bizony árt, szárítja és eltördeli
2010. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Árt, a vékony szálúnak jobban, mert gyengébb a szerkezete.
2010. máj. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is göndör hajam van. Épp tegnap beszélgettem a fodrászommal és mondta,h száraz a hajam, bár a göndörkéknek alapból a hajszálai gyengébbek és sokkal könnyebben töredeznek, száradnak. Ezért kell rá mindenféleképpen balzsam, ha fésülöd ( bár göndör hajat nem ajánlatos ), spray formájú balzsamot is hazsnálj mielőtt kifésülnéd. Szerintem jobb, ha kerülöd a hajfestést, mert igen az még jobban roncsolja a hajat. Nekem is kivan szőkítve és most kell keresnem egy jó sampont. Ha nagyon szeretnéd megpróbálhatod (de keress vmi nagyon jó hajápoló készítményt), de inkább a színezőt ajánlanám, mint a festéket.
2010. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!