Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha betört a fejem néhányszor...

Ha betört a fejem néhányszor ami miatt keletkeztek hajhiányos területek akkor a rövid haj nem áll jól nekem? 22/F

Figyelt kérdés

2017. jún. 9. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Milyen magas vagy?

Nem hasonlítasz valaki másra?

2017. jún. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még soha nem láttam olyan fiút/férfit akinek ne lennének üres foltok a fején. Páromnak is körbe nullás a haja neki is van rajta 1-2 betörés nyom mondom akinek nullás a haja mindnek van ergo nemgáz figyeld meg te is.
2017. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem hiszem hogy az határozná meg a "jó kinézetet" hogy milyen hosszusagu a hajad vagy hogy ugymond nem egyenletes. Általában mindenkinek vannak kisebb nagyobb foltok a hajaban meg a noknek is. Sot szerintem meg dogos is lehet, legalabb nem vagy olyan mint a tobbiek xd
2017. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lenyírt haj senkinek sem áll jól.
2017. jún. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!