Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megbántad, hogy levágattad a...

Megbántad, hogy levágattad a hajad? Én levágassam?

Figyelt kérdés

Én gondolkodom,hogy levágatom,magát a folyamatot nagyon szeretem,elmenni fodrászhoz,kilépve egy másik emberként érezném magam.

Érvek mellette:ha rövid a hajam akkor hamarabb lenőne az eredeti hajszínem amit régóta szeretnék,adna egy kislányos bájt,változatosan be lehet szárítani,nyáron praktikus viselet,kerekítené az arcom (nekem nagyon hosszúkás a fejem és nagy a homlokom)

Egészséges lenne ,most kicsit töredezett


Ellenérv:3éve növesztem nagyon hosszú már,tudok kontyokat fonatokat készíteni(szeretem is) a barátom határozottan kijelentette,hogy neki a hosszú haj tetszik,a színező hosszú hajban látszik szépen (alkalmanként színezem).



2017. jún. 20. 11:03
1 2
 11/12 anonim válasza:

Nem bántam meg. Én úgy tapasztaltam, hogy az bánja, aki hirtelen felindulásból vágatja le vagy nagyobb hajhossztól szabadul meg.

Nagyon sokáig hosszú hajam volt, amikor eldöntöttem, hogy levágatom, vártam kicsit, hogy nem gondolom e meg magam.

Utána a fodrászt megkértem, hogy a vállamig vágja le. És, mindig, amikor megyek, egy kicsit rövidebbet vág bele.

Most ez a hossz, ami van, oké, eszem ágában sincs visszanöveszteni a hajam.

2020. aug. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kopaszra. Nekem a legjobb döntés volt :)
2023. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!