Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok has szőrtelenítése?

Lányok has szőrtelenítése?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, talán genetika vagy hormonproblémák, de már fiatal korom óta szőrös a hasam lány létemre. Egyszer kb. 13 évesen az unokatesóm a köldököm alatti részt hideggyantával leszedte és utána nagyon csúnyán nőtt vissza a szőr. Azóta rendszeresem gyantázom és csipkedem szemöldökcsipesszel de nagyon vastagon és feketén nő vissza, sokszor begyullad a szőrtüsző. Eddig a köldökömtől felfelé kb. a dekoltázsomig szőkítettem a szőrt (mert amúgy fekete a hajam és így minden szőröm) de nagyon feltűnő hogy ki van szőkítve. Gondolkoztam azon hogy gyantázzam e le de félek hogy ott is olyan erős és csúnya lesz mint a köldököm alatt. Ti mit javasoltok? Esetleg akinek van még ilyen problémája hogy oldja meg? Kérlek írjatok tapasztalatokat ha van mert néhány hónapja elég komoly párkapcsolatban élek de még sosem látta a barátom fényben a hasamat és most hogy közeledik a nyár és a bikini szezon így elkezdtem parázni hogy mit fog hozzá szólni. Persze ha meglátná azt mondaná hogy nincs mit szégyelnem de nem szeretném ha titokban ezért undorodna a hasamtól. És engem is nagyon zavar. Végleges szőrtelenítésre sajnos nincs pénzem. Előre is köszönöm a tippeket és tanácsokat :)

2017. jún. 20. 22:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is sötét és erős a testszőrzetem. Én nem mertem leszedni, pont azért, mert csak megerősödne, ahogy a lábamon pl. Nyáron, amikor barnulsz, sokkal kevésbé látszik.
2017. jún. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nalam nem durva a helyzet de nyaron fenyben nagyon latszik en kremet hasznalok, nem erosodik tole igaz nem is ritkul es fajdalommentes.
2017. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!