Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Derékig érő, dús vörös hajam...

Derékig érő, dús vörös hajam van. Egész életemben hosszú hajam volt, de most szeretném levágatni. Levágassam?

Figyelt kérdés
soha nem csináltam magamnak frizurákat, jóformán csak lógott és idegesített mindig. Eddig nem különösebben gondolkoztam a vágáson, de ma valamiért nagyon kiborultam és elkezdtem sírni, hogy nekem rövid haj kell, mert annyira de annyira irritáló már az állandó szárítás, fésülés, folyton a szemembe lóg, sőt kb nem is hordom kiengedve, hanem lófarokban. Akkor meg mi értelme? Mindenki azt mondta eddig, hogy ő sajnálná levágatni. Nagyon nehéz meghozni ezt a döntést, hiszen egész életemben ott volt velem a hosszú hajam. Esetleg volt már hasonló helyzetben más is?
2017. jún. 25. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én biztos nem vágatnám le, de én nem vagyok te.

vágasd le, legfeljebb megbánod, és az alatt a 10 év alatt amíg megnő, lesz időd végiggondolni, hogy még egyszer levágasd-e.

2017. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
rohadt gyorsan nő a hajam :DDD
2017. jún. 25. 18:56
 3/12 A kérdező kommentje:
2 év alatt nőne vissza derékig
2017. jún. 25. 18:57
 4/12 anonim válasza:
Szia ! Én is hasonló helyzetben voltam egész életemben hosszú hajam volt mindig lófarokban hordtam szanaszét volt töredezve aztán annyit győzködtek hogy levágattam először kb vállig érőre de tovább győzködtek hogy milyen jól néznék ki még rövidebbel levágattam 1-2 centisre ideig óráig tetszett azt hiszem vissza is vágattam még . Nyár volt jó is volt de nagyon hiányzott a hosszú ősszel el is kezdtem visszanöveszteni . Ez volt 3 éve azóta megnőtt és megint hosszú kb derékig érhet :) Ha leakarod vágatni magad miatt vágasd le és ne azért mert bárki azt mondja :) tipp : először ne sokat vágass belőle aztán az még mehet majd rövidebbre ha szeretnéd ha nem akkor meg hamar visszanő
2017. jún. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Szerintem simán vágasd le :)

Ha nem szeretnéd nagyon rövidre akkor csak a válladig, az nem annyira rövid.

Hogy mások mit mondanak nem számít sokat, mert nem őket zavarja a haj, nem nekik kell órákat foglalkoznia vele. (Nem tudom a tiéd milyen, viszont az enyém nagyon nehéz és sokáig tart kifésülni... )

Szép lessz az is, könnyebb lessz a fejed, egyszerűbb lessz fésülni, praktikusabb lessz. Ha úgy érzed szeretnéd, csináld nyugodtan :)

2017. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mekkorára szeretnéd levgatni?:D szerintem vágasd!:D ez csak haj úgyis visszanő:D + nem árt a változatosság :D
2017. jún. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
amúgy félreírtam, csípőig ér. Mindig keverem a csípőt és aderekat:DD vállig érőt szeretnék
2017. jún. 27. 20:49
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Vállig érőre levágatni egy ilyen hajat kár lenne. Ha tényleg változást szeretnél, akkor már legyen drasztikus, mondjuk egy állig érő bubi akár jól felnyírva hátul, vagy ha még bátrabb vagy, teljesen rövid pixie vagy tüsi is jöhet. Vagy egyik, vagy másik véglet, unalmas középút nélkül :)
2017. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
támogatom az előttem lévő felnyírt bubit! és amit utánna írt!
2017. júl. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Levágattad?:)
2017. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!