Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Derékig érő, dús vörös hajam...

Derékig érő, dús vörös hajam van. Egész életemben hosszú hajam volt, de most szeretném levágatni. Levágassam?

Figyelt kérdés
soha nem csináltam magamnak frizurákat, jóformán csak lógott és idegesített mindig. Eddig nem különösebben gondolkoztam a vágáson, de ma valamiért nagyon kiborultam és elkezdtem sírni, hogy nekem rövid haj kell, mert annyira de annyira irritáló már az állandó szárítás, fésülés, folyton a szemembe lóg, sőt kb nem is hordom kiengedve, hanem lófarokban. Akkor meg mi értelme? Mindenki azt mondta eddig, hogy ő sajnálná levágatni. Nagyon nehéz meghozni ezt a döntést, hiszen egész életemben ott volt velem a hosszú hajam. Esetleg volt már hasonló helyzetben más is?
2017. jún. 25. 18:43
1 2
 11/12 Herceg Jozsef ***** válasza:
Remélem nem vágattad le azt a különlegesen szép hosszú hajadat!
2018. jún. 27. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mindkét hajhossznak vannak hívei és ellenzői, meg előnyei és hátrányai, de semmiképpen ne a gondozás miatt, 'kényelemből vágasd le!
2018. aug. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!