Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Symicia fogamzásgátló bőrprobl...

Symicia fogamzásgátló bőrproblémákra? Valaki szedett már ilyet zsíros bőrre/pattanásra?

Figyelt kérdés
A bőrgyógyászom tanácsára felkerestem egy nőgyógyászt, aki Symicia fogamzásgátlót írt fel a 10 éve fennálló pattanásos, mitesszeres, zsíros bőröm miatt. Már rengeteg mindent kipróbáltam, semmi sem használt. Kamaszkoron már túl vagyok, a probléma mégis fennáll.

2017. jún. 29. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenkire mas hatassal vannak ezek. Probald meg, adj neki 1-2 hetet es ha nincs valtozas en eletmodvaltast tudok ajanlani. Baratnom nutellakkal, kolaval stb-vel tomi magat es irtozatosan sok pattanasa van, kb kremek se hasznalnak. Nekem mar vagy fel eve nem jott elo szinte semmi komolyabbb. Na, szerinted miert?🙄
2017. jún. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Soha nem eszek nutellát, nálunk nem "divat" itthon az ilyesmi egészségtelen étel. Kicsi koromtól kezdve anyukám egészséges ételeket adott csak, nem is engedhettük meg magunknak ezt a luxust soha, hogy nutellát vegyünk. Ha édesség volt itthon, mindig anyukám csinált valami finomságot, nem a boltban vettük, amiben azt se tudjuk, hogy miket raknak valójában. Kólát utálom, életemben nem ittam még, szerintem gusztustalan az állaga. :D Nem eszek gyors kaját, zsíros húsokat, chipset soha, nem iszok kakaót, mert nekem attól is kijön, nem eszek csokoládét sem.

Ha nagy ritkán húst eszem, csak soványat.

Sportolok, rendszeres bőrápolást végzek, ennek köszönhetően tapasztalok minimális javulást, de már 10 éve ilyen a bőröm.

Nem eszem mogyorót, olajos magvakat, sült krumplit, fűszeres ételeket is száműztem, anyukámmal nagyon lightosan főzünk mindent.

Semmilyen cukros üdítőt nem fogyasztok, undorodom tőlük. Ásványvizet iszom, néha teát, de abból is kizárólag gyógyteákat.

Sok zöldséget fogyasztok. Évente egyszer megyek el körülbelül pizzázni, ha évfordulónk van. :D

Tehát az életmód váltásról ennyit. Nem amiatt vannak pattanásaim, mert tömöm a fejem egészségtelen kajákkal. Természetesen, ha ezeket a felsorolt ételeket fogyasztanám nap, mint nap, biztos még rondább lenne a bőröm, de nem ez a fő probléma. Nálunk ez örökletes, a felmenőim között sok mindenkinek volt problémás bőre.

Ha valakinek problémás a bőre, nem biztos ám, hogy azért olyan neki, mert egészségtelenül táplálkozik...

2017. jún. 30. 13:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze lehet, hogy valakinek e miatt problémás a bőre, bár én is ebbe a kategóriába tartoznék. Szerencsés vagy, hogy neked az életmódváltás segített, irigyellek. :)
2017. jún. 30. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!