Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, (tegyünk) annak...

Serious07 kérdése:

Mit tegyek, (tegyünk) annak érdekében hogy megváltozzon a külseje?

Figyelt kérdés
A lényeg annyi, hogy a barátnőm úgy fél évvel ezelőtt amikor még nem ismertem, teltebb volt, kövérebb. mostanra lefogyott és sovány mint a többi nő, meg persze jól is néz ki, viszont a problémám az lenne, hogy ugye a fogyás miatt a megnyúlt bőr az nem lesz az eredeti, szóval pl a karján látszik, tapintásra vagy a melleinél, mint egy 60 éves mamikáé:D(lifeg a bőr). Erre keresek valami gyógyírt, hogy lehetne feszesebbé tenni vagy ne agyisten eltüntetni? (palsztikázás nélkül)A választ köszi előre is 25F

2017. júl. 3. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Edzés segíthet, de sajna nem lesz már soha olyan feszes a bőre...az unokatesóm is így járt, most plasztikai műtétre gyűjt, pl. a hasa olyan mint egy aszott körte...
2017. júl. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ne itt kérdezd a sok junkytól! Ezzel orvoshoz menjetek el!
2017. júl. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a hirtelen fogyás átka ez, talán némi erősítés javít a helyzeten, de többségben marad a plasztika. Én közel 30 kilót bő 1,5-2 év alatt hagytam el, és nem azért mert gyorsabban nem ment volna csupán pont emiatt akartam lassítani.

Kardió edzéssel kezdtem mellette erősítettem, súlyzóztam. 26/F

2017. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lassan kell lefogyni, pont ez miatt. :D

Tudtommal a bőr valamennyire vissza tud húzódni, de ha úgy lifeg akkor nem sok jót várhatsz ettől.


Miért nem nézett utána mielőtt elkezdett fogyni a bolondja ?

2017. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a barátnőm azt mondja ezekre, hogy van egy krém ami feszesítő és külföldön árulják, található. valaki hasonló ötlet?
2017. júl. 7. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!