Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek annak érdekében,...

Mit tegyek annak érdekében, hogy anya megváltozzon?

Figyelt kérdés

Nem a legjobb körülmények közt élünk, de azért ezzel is meg vagyok elégedve. Az a helyzet, hogy van amikor nem veszünk kaját, mert nincs pénzünk. Legalábbis anya ezt mondja. Meg alapból minden féle hülyeséget megvesz magának, de kajára kb havonta egyszer költ, amikor nagybevásárlást tart. Szoktam mondani, hogy éhes vagyok, akkor csak visszakérdez, hogy Szerinted van pénzünk?

Szerintem amúgy nem halna bele, ha vennénk pl kenyeret meg felvágottat, ha mást nem szokott. De komolyan: nem is érdekli, hogy nem eszek, aztán meg elég trágár megjegyzésekkel illeti a külsőm. Meg ha vesz kaját, és pont nem szeretem, akkor meg azt mondja, hogy: Még csodálkozol, hogy ilyen görcs vagy. Gusztustalan ahogy kinézel.

Szerintem egy anyának ilyet nem kéne mondania a gyerekének.

De normális ez a hozzáállás? Főleg azok véleményét kérem, akik hasonló helyzetben vannak. 16/L


2015. jún. 25. 16:44
 1/10 anonim válasza:
88%
Szia,egy igazi tahó vagyok nem igazán tud meghatni semmi de ezt olvasom elgörbült a szám...Ez borzasztó ilyet nem is olvastam még soha..nem tudom intézet,gyámügy valami hivatalos szerv nincsen?Ez nem tudok mit írni...ilyen van?
2015. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos vannak olyan emberek, akiknek nem kéne gyerek...
2015. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Kérj segítséget a gyámhatóságtól, tanáraidtól.
2015. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

"Meg ha vesz kaját, és pont nem szeretem"


Bár biztos, nem könnyű anyukáddal és a problémáid részben igazak, DE éhes ember nem válogat!

2015. jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó, de mégsem tudom megenni, ha valamit egyáltalán nem szeretek ://
2015. jún. 25. 17:03
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Akkor nem is vagy te igazán éhes, csak hisztizel.
2015. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Még kibírsz egy pár évet..tanulsz, később mellette diákmunka, úgy hogy anyádnak nem említed..teszel egy jó érettségit..felvesznek egy jó suliba..onnan meg nyert ügyed van..mész koleszba mellette tudsz dolgozni is...és hagyod a pcsába anyádat...a külsőd meg változik még nagyon sokat..16 vagy..:D tele lehetőséggel. Anyudnak 1 lehetősege van, hogy nincs semmilye..:D

Szal fel a fejjel..;)

Még arra vigyázz nehogy kifogj egy olyan srácot akinek abszolút de nincs jövője a helyi közmunkán kívül.

2015. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Borsikaaa válasza:
48%

Bár ez nem a kérdés része de az ilyennek nem nagyon kéne gyerek...

16 vagy? Elötted az élet!

nem kéne bár szídnia de ettől a te önbizalmad ne csökkenjen!

Tanulj jól és hidd el nekem jóra fordul ez!

Keress jó állást,Diákmunkát! De nehofgy szólj róla az anyudnak!

elmész majd onnan és szépen, nyugalomban fogsz élni!

Hidd el nekem belőled egy nagyon jóó felnőtt lesz.

Mivel te átélted ezt tudni fogod hogy neked milyen rossz volt és soha nem akarsz majd még csak hasonlót sem tenni gyermekeddel/barátoddal stb...

És amúgy is lényegében nem te tehetsz róla hogy így nézel ki ahogy leírtad hogy ő lát...

van még időd és ahhogy már más is írta változni fogsz és egy szép egészséges lány/nő leszel!

2015. jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szegények vagytok, akkor meg kell igényelnie anyukádnak a renszeres gyerekvédelmi támogatást. Ha olyanon vagy, szünetben is kaphatsz egyszeri meleg étkezést.
2015. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

16 évesen már vállalhatsz diákmunkát, amit persze otthon nem mondasz el. A pénzből tudsz venni magadnak ételt és ruhát. Ne aggódj, minden jobbra fog fordulni. :)

2015. jún. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!