Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hagyom nőni a hajam akkor...

Ha hagyom nőni a hajam akkor lehet hogy egy picit kegyenesedik?

Figyelt kérdés
Szeretném megnöveszteni a hajam viszont elég göndör amit nagyon utállok és rosszul is áll. Nincs időm minden reggel kivasalni szóval ha hagyom növeszteni akkor lehetséges az hogy a súly majd lehúzza és egyenesebb lesz?

2017. júl. 31. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Valamennyire igen. De attól függ, hogy milyen. Ha igazi göndör, akkor nem lesz egyenes. Ha hullámos, felugrik, akkor igen.

Nekem röviden, ha az államig ér, akkor felugrik, loknis, fürtös, de nem göndör. Ha vállig ér, akkor kicsit hullámos és mintha össze-vissza állna. Most derékig ér és tök egyenes.

2017. júl. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nekem egy picit fura mert már növesztettem és azt vettem észre hogy hátul sokkal jobban göndörödik elől inkább csak picit hullámos. Köszönöm a választ. :)
2017. júl. 31. 13:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémád! Enyém szög egyenes és macera hullámosítani. :) Szerintem ha meg is növeszted, nem lesz annyira egyenes. Nekem van göndör lányismim, aki hosszú hajjal is göndör eléggé.
2017. júl. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!