Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igénytelenség csak vízzel...

Igénytelenség csak vízzel hajat mosni?

Figyelt kérdés
Egy ideje csinálom már, csupán az érdekel, mit gondol erről a nagyközönség. A fújolást viszont megspórolnám, nem zsíros a hajam, nem büdös. A vízbe mindig csepegtetek illóolajokat, kifejezettem jó illatú a hajam.

2017. aug. 7. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem baj, sokkal egeszsegesebb ugy. En is at akartam magam allitani ra nyaron; mert mar nagyon hullik, de egyszeruen a viz nem mossa le a zsirt a hajamrol
2017. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Hááát,én azt mondanám,hogy igen,de lehet hogy jön egy bio mami,és meggyőz az ellenkezőjéről:D
2017. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötekedés, hanem érdeklődés: a zsírosodást, izzadságot a sima víz is lemossa a hajadról?
2017. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Én szappannal mosom. Ezért is néznek furán.
2017. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
A víz nem mossa ki a zsírt a hajról. Ez sima kémia. Amikor zsírt oldasz fel akkor hab keletkezik, de ehhez kell valamilyen oldószer -> sampon. Ha nem látsz habot akkor nem oldódik a zsír, es gondolom sima víztől nem habzik a Hajad .
2017. aug. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
74%
2 hetente használok sampont, időközben meg nekem elég ha csak balzsammal ápolom. De nekem száraz a hajam.
2017. aug. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
80%
Állítólag ha babakortól nem használsz sampont akkor később sem lesz rá szükség vagy kevesebbszer. Mosódiópor is jó. Van aki szódabikarbónával és ecettel mossa csak.
2017. aug. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Meleg vizet használok, általában gyógynövényekkel felturbózom. És egy idő után a haj nem is termel annyi zsírt. Habár én alapvetően sem voltam a zsírosodó fajta. Mikor anno sampont használtam, akkor is egy hét után is totál ugyanúgy nézett ki minden, egyáltalán bem volt gusztustalan hatása. A sampon pedig abszolút szárította a hajam, függetlenül a több flakon balzsamtól, amit felkentem. Mióta nem használom, sokkal dúsabb és szebb a hajam. Ha belegondolunk, a faggyútermelésünk alkalmazkodott a samponhoz, nem pedig fordítva. Minél kevesebb kemikáliát rakunk a fejünkre, annál szebb és egészségesebb a haj szerintem.
2017. aug. 8. 12:51
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
62%
Az, mivel a víz nem szedi le a szennyeződést, de az illóolaj se :D A testedet, edényeket, a padlót is sima vízzel mosod? :D
2017. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A haj kevesebb zsirt termel, ha nem hasznalsz sampont. Ergo, nincs is nagyon mit lemosni.
2017. aug. 8. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!