Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajam van, feketére...

Barna hajam van, feketére szeretném festetni de anyukám szerint nem nő le (vagy csak nehezen) a fekete és ronda lesz a hajam. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nehéz lesz tőle megszabdulni fekete hajtól,amikor megunod.nekem fekete a hajam(fessve van) nem ronda,mindig ápolni kell és nem lesz csúnya.
2010. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elöző vagyok ,és 3havonta fessem be a hajam,eredetileg barna a hajam és így nem látszik nagyon amikor lejőn.ha minden honapban fessejém azzal csak tökretenném a hajam.szóval elég nekem 3havi festés,így nem lesz bajom tőle:)
2010. máj. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is volt fekete hajam, hát soha többet nem akarom:) nagyon nehéz volt megszabadulni tőle, nem akartam lenövesztgetni, mert ugye az elé igénytelen, fodrásszal kellett leszívatni, ami nagyon megviselte a hajam...jól gondold meg, mielőtt belevágsz!

22/L

2010. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is volt és soha többet!!! nagyon károsít a fekete festék, de ha nem fested eleget (4-6 hetente), akkor lenő és úgy igénytelen, plusz folyton ápolózni kell


ha megunod, nagyon nehéz megszabadulni tőle és teljesen szétmegy a hajad, nagyon gondold át!


próbálj ki inkább kimosható színezőket

2010. máj. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem is volt fekete hajam, és ha alap dolgokkal ápolod /sampon, balzsam, esetleg pakolás hetente/ nagyon szép tud lenni. Amúgy meg épp az előbb olvastam egy termékről ami elméletileg leradírozza a festéket a hajadról ha már nem tetszik. Érdemes lehet kipróbálni, szerintem az ára is teljesen elfogadható.

Íme a termék:

[link]

2010. máj. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!